• В корзине пусто!

Перчатки Shimano Chloroprene EXS 3 Cut Gloves XL ц:blue

Модель: 58937

Цена
1 400.00 грн.
В наличии
Производитель:
Рукавички Shimano Chloroprene EXS Gloves – один із обов'язкових елементів рибальського екіпірування в холодну пору року. Вони виконані з еластичного водонепроникного хлоропрену, який добре зберігає температуру, тому руки будуть перебувати в теплі та захищені від вітру та вологи. Стрейчові властивості матеріалу дозволяють рукавичкам облягати всю поверхню долонь, при цьому не сковуючи рухів. Внутрішнє титанове покриття відбиває тепло, що виділяється тілом, тому почуття комфорту в холодну погоду гарантоване. Подовжені манжети зроблені таким чином, щоб їх можна було заправити під рукави куртки для повного захисту.
Рукавички Shimano Chloroprene EXS Gloves випускаються у двох варіантах виконання – з трьома відкритими пальцями та з трьома відкидними кінчиками пальців. Це зроблено для того, щоб рибалці було зручно робити різні дрібні маніпуляції зі снастями, наприклад, в'язати вузол, міняти приманку і т.д.
- водонепроникні зігріваючі рукавички для риболовлі;
- виконані з еластичного хлоропрену;
- внутрішнє титанове покриття, що відбиває тепло;
- легко тягнуться та не сковують рухів;
- подовжені манжети;
- два варіанти виконання – з відкритими трьома пальцями та з трьома відкидними кінчиками пальців.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Похожие товары
Перчатки Fahrenheit Windbloc Tactical Black M
Производитель: Fahrenheit
Модель: 36976

840.00 грн.

В наличии
Теплі тактичні рукавиці з Polartec® Windbloc®,з додатковими шкіряними вставками-підсиленням, тачскрін-зона на середньому і великому пальцях для зручного користування сенсорними екранами. Завдяки поліуритановій мембрані всередені зовнішнього і внутрішнього шарів флісу, захищають від вітру і вологи, в..