• Кошик порожній!

Флюорокарбонова волосінь Sunline

Торгова марка Sunline не потребує уявлення, як і що випускається під цим брендом флюорокарбон. Він відрізняється високоточним калібруванням, підвищеною міцністю, абразивостійкістю. Коефіцієнт заломлення світла та щільність флюр волосіні максимально наближені до показників води, що робить її непомітною навіть для бічної лінії риб.
На сайті Рибохват представлений широкий вибір моделей і діаметрів, що дозволить купити флюорокарбон Санлайн для будь-яких цілей: м'який і еластичний в якості основної волосіні або жорсткіший для поводків або лідерів.

Лінійка флюорокарбона Sunline

  • Siglon FC. Повідковий карбон має підвищену міцність і зносостійкість. Волосінь продається в зручних розмотуваннях по 30 або 50 метрів.
  • Basic FC. Універсальна волосінь, яку можна використати як основну, для лідерів або поводків. Продається у великих розмотуваннях, що дозволить надовго запастися поводочним матеріалом.
  • New FC Sniper. Оновлена версія FC Sniper. Зберігши свою м'якість, волосінь стала міцнішою і зносостійкою. Можна використати як основну. Потрійне покриття полімерною смолою підвищує гладкість і дальність кидка.
  • V - Plus. Середньожосткий флюорокарбон з потрійним просоченням смолами та стабілізаторами. При високій еластичності має низьку розтяжність і відмінну зносостійкість.
  • Tornado V - Hard. Цей елітний повідковий флюр відноситься до восьмого ступеню жорсткості, тому має максимальну міцність та абразивостійкість серед усієї лінійки флюорокарбона Санлайн.
Флюорокарбон Sunline SIG-FC 30м 0.160мм 1,8кг
Виробник: Sunline
Модель: 9869

168.00 грн.

У наявності
Флюорокарбон Sunline Siglon FC 30m 0.16m..
Флюорокарбон Sunline SIG-FC 30м 0.225мм 3.4кг
Виробник: Sunline
Модель: 9131

181.00 грн.

У наявності
Флюорокарбон Sunline Siglon FC 30m 0.225..
Флюорокарбон Sunline SIG-FC 30м 0.245мм 4,1кг
Виробник: Sunline
Модель: 8223

187.00 грн.

У наявності
Флюорокарбон Sunline Siglon FC 30m 0.245..
Показано з 1 по 15 з 47 (всього 4 сторінок)