• Кошик порожній!

Волосінь для зимової рибалки

Для тих рибалок, які не готові з настанням холодів відмовитися на 3-4 місяці від улюбленого хобі, найголовніше озброїтися правильними снастями, серед яких не останнє місце займає зимова волосінь.

Перед тим як купити волосінь для зимової риболовлі, важливо врахувати такі параметри:

  • Міцність та абразивна стійкість. Щоб запобігти намерзання льоду на волосінь й перетирання її об гострі краї ополонці, підлідні волосіні обробляються спеціальними розчинами, що підвищують міцність та абразивну стійкість.
  • Зменшена лінійна пам'ять. Ліски з високою пам'яттю мають тенденції залишати багато скручувань та петель. При ловлі на надлегких принадах та джига це істотно знижує чутливість волосіні. Відмінним рішенням стане використання мононитки, яка є хорошим прикладом низького рівня пам'яті.
  • Діаметр. Волосінь для підлідної ловлі повинна бути максимально тонкої й непомітною. Її діаметр підбирається в залежності від способу ловлі:
  1. Волосінь для зимової риболовлі на дрібну мормишку або поплавок має надтонкий діаметр 0,08-0,1 мм. Така нитка має досить високу розтяжність та здатність добре «тримати вузол».
  2. Зимова волосінь для риболовлі на балансир підбирається з урахуванням ваги балансира та ваги передбачуваного трофея. Для дрібних балансирів підійде волосінь діаметром 0,1-0,12 мм, а для важчих балансирів та блешень - 0,14-0,16 й навіть 0,2 мм для лову великої щуки та судака.
  3. Для риболовлі на жерлиці потрібно купити зимову волосінь діаметром 0,3-0,35 мм.
  • Невидимість. Взимку вода відрізняється підвищеною прозорістю, тому невидимість волосіні грає важливу роль в результативності риболовлі. Тому підлідна волосінь зазвичай прозора або блакитного відтінку. Також для підлідної риболовлі популярний варіант флюорокарбон.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити високоякісні волосіні для зимової риболовлі Fishing ROI, Jaxon, Maver, Sunline та інших відомих виробників з доставленням в будь-який регіон України. Якщо вибір відповідної моделі викликає у вас труднощі, наші досвідчені консультанти завжди готові допомогти підібрати ідеальний варіант для певних умов риболовлі та бюджет.

Леска "SLR", 50 m 0,07 mm Леска "SLR", MAVER
Виробник: Maver
Модель: 36786

216.00 грн.

У наявності
ЛЛеска Smart SLR – одна из самых известн..
Леска "SLR", 50 m 0,10 mm Леска "SLR", MAVER
Виробник: Maver
Модель: 32677

216.00 грн.

У наявності
Леска Smart SLR – одна из самых известны..
Леска "SLR", 50 m 0,14 mm Леска "SLR", MAVER
Виробник: Maver
Модель: 32679

216.00 грн.

У наявності
Леска Smart SLR – одна из самых известны..
Показано з 1 по 15 з 245 (всього 17 сторінок)