• Кошик порожній!

Човни Колібрі

Човни української суднобудівної компанії Kolibri відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Це єдиний вітчизняний виробник, який випускає практично всю фурнітуру, додаткове обладнання та аксесуари для своїх малих суден.

На сайті Рибохват ви можете купити найпопулярніші серед рибалок надувні човни Колібрі. Вибір моделі залежить від того, на яких водоймах ви віддаєте перевагу рибалити та наскільки тривалі ваші рибальські сесії.

Чому варто купити човен колібрі в Україні

Для коротких рибалок на маленькому водоймищі цілком можна купити невеликий весловий човен з ПВХ.

У нашому магазині ці судна представлені трьома серіями:

  • Одномісні моделі Супер Лайт довжиною 190, 210, 230 см.
  • Повнорозмірні одно-, дво- або тримісні човни Колібрі Стандарт довжиною 200, 240, 260, 280 см. На деякі моделі цієї серії можна встановити невеликий мотор до 3 к.с.
  • Дво- або тримісні моделі серії Профі довжиною 250, 270, 290 см. У базовій комплектації плавзасоби мають рейковий настил і кріплення для навісного транця.

Якщо ви плануєте здійснювати тривалі запливи з нічними стоянками великою компанією, має сенс купити надувний моторний човен Колібрі з більшою вантажністю для перевезення людей та необхідного рибальського спорядження.

Безкільові плоскодонні повнорозмірні судна серії Стандарт представлені в нашому магазині п'ятьма моделями довжиною від 2 до 3,3 метра. У базовій комплектації поставляються без днищевого настилу, який може бути встановлений додатково.

Моторні кільові судна представлені кількома серіями:

  • Човни Колібрі Лайт представлені трьома моделями: КМ 280, 300 і 330. Судна мають обтічний полегшений корпус та збільшену корисну площу кокпіта. Вміщають до 4 пасажирів. Можна встановити мотор до 15 к.с..
  • Човни Колібрі Профі (KM-300D, 330D, 360D) мають класичну форму корпусу, жорстку конструкцію днища і надувний кіль. Просторий кокпіт може вмістити до 5 пасажирів в комплексі з максимальною кількістю вантажу.
  • Посилені надувні човни Колібрі серії DSL (КМ 330, 360, 400, 450) мають звужуватись до носа обтічний корпус, посилене оснащення, збільшені кормові балони та площа кокпіта. Плавзасіб може вмістити до 6 осіб. Мотор до 35 к.с.

Крім надувних моделей Колібрі на сайті Рибохват ви також можете купити каяки та пластикові човни Kolibri за вигідними цінами.

У цій категорії немає товарів.