• Кошик порожній!

Підгодовування FishDream серія AllSeason

Підгодовувальні суміші української компанії FishDream розробляються за участю професійних рибалок-спортсменів, тому в кожній пачці враховані гастрономічні уподобання певної риби та умови риболовлі. У розділі інтернет-магазину Рибохват представлена ​​серія AllSeason:

  • Лящ. Прикормка має дрібний помел та шоколадно-кремовий аромат. До складу входять подрібнене насіння льону і сухий мотиль. Дана Лещова суміш особливо ефективна на підлідній риболовлі, а також на відкритій воді при лові фідера.
  • Плотва. Суміш має дрібний помел майже чорного кольору, розроблена спеціально для всесезонної ловлі плотки. До складу входять якісний бісквіт, рубане насіння льону, витяжка з мотиля (екстракт).
  • Пеллетс. Гранульоване підгодовування з додаванням сушеного мотиля застосовується для залучення та утримання в місці риболовлі будь-якої риби сімейства коропових. Гранули мають невеликий розмір (4 мм), їх можна використовувати як основний корм або у якості добавки до інших прикормочних сумішів цього бренду.
  • Універсал. Дрібнофракційне підгодовування FishDream універсал є повністю універсальною та підходить для всіх сезонів і будь-яких водойм. У складі бісквіт та насіння льону, аромат кремово-горіховий. Відмінно працює сама по собі, але також може використовуватися в поєднанні з короповою серією сумішей ФішДрім.

Прикормка ФішДрім універсальна та інші підгодовувальні суміші цієї серії мають доступну ціну, повністю готові до роботи та можуть використовуватися в будь-який сезон: суміші не замерзають навіть при -150С.

"Лящ" + мотильНова Лещової підгодовуванн..
Прикормка AllSeason "Пелетс 2мм" 0,5кг, FishDream
Виробник: FishDream
Модель: 43248

25.00 грн.

Товар проданий
"Пеллетс"Гранульована підгодовування "пе..
"Мотиль-Плотва"Високоякісна майже чорна ..
Прикормка AllSeason "Универсал" 0,5кг, FishDream
Виробник: FishDream
Модель: 33577

22.00 грн.

Товар проданий
"Універсал"Прикормка класу "all round" т..
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)