• Кошик порожній!

Підгодовування Traper

Польська компанія Traper працює на риболовецькому ринку з 1993 року. При виробництві своїх підгодівель для риболовлі компанія притягає в якості консультантів іхтіологів і професійних рибалок. Уся продукція Traper має унікальну рецептуру з точним співвідношенням компонентів, які підбираються з урахуванням смакових переваг різних видів риб, умов риболовлі і інших важливих чинників, які впливають на уловистость.

Лінійка підгодівлі Трапер

На сьогодні каталог продукції Traper включає 10 різних серій підгодівель :

  1. Gold. Презентує велику кількість сумішей, що мають одну основу, але різні добавки, що надають кожній підгодівлі специфічні якості.
  2. Leszcz. Приманки для риболовлі на ляща містять в складі жовте печиво і різні ароматизатори і барвники. Підходить для ловлі в річці або стоячій воді.
  3. Feeder. Ці підгодівлі Трапер мають одну відмітну особливість: вони здатні змінювати свої якості залежно від кількості долитої води. За рахунок тих, що входять до складу концентрованих смакоароматичних добавок, принаджують рибу навіть при маленькій кількості корму.
  4. Traper. Підгодівля цієї серії - найпопулярніша у рибалок-любителів. Продаються у великих фасовках.
  5. Secret. Застосовується в умовах, коли потрібний прикорм певного кольору.
  6. Special. Суміші спеціальної серії Traper створені для підгодовування вибраного виду риби. Використовувані в ній дорогі добавки найбільш підходять для великої риби.
  7. Karpiowate. Серія складається з базових підгодівель, які рибалки використовують при виготовленні власних складів. Підгодівлю Traper Karpiowate добре поєднуються з сумішами з інших серій. Універсальна приманка для риболовлі в стоячій і проточній воді.
  8. Zimowe. Суміші дрібного помелу з особливим ароматом і низькою поживністю підходять для зимової підлідної або пізньої осінньої риболовлі.
  9. Zimowe Ready. Повністю готові приманки для підлідної риболовлі. Не замерзають на морозі, довго зберігаються.
  10. Giant. Селективний прикорм на дуже велику рибу. Виготовляються із спеціальних бісквітів, в які додають біоактиватори, смакові і ароматичні добавки, барвники, горіхи, кукурудзу інші компоненти, які любить велика риба.

Якщо ви сумніваєтеся, яку саме підгодівлю Трапер купити в Україні - звертайтеся до наших консультантів і отримайте грамотну консультацію по усій продукції каталогу компанії.

Прикормка Traper Giant Lake 2,5kg
Виробник: Traper
Модель: 51277

170.00 грн.

У наявності
Прикормки Traper Popular – наиболее бюдж..
Прикормка Traper Giant River Super Bream 2,5kg
Виробник: Traper
Модель: 38176

170.00 грн.

У наявності
Прикормки Traper Popular – наиболее бюдж..
Прикормка Traper Karp 1kg
Виробник: Traper
Модель: 29744

65.00 грн.

У наявності
Прикормки Traper Popular – наиболее бюдж..
Показано з 1 по 15 з 137 (всього 10 сторінок)