• В корзине пусто!

Прикормка G.STREAM АМУР-ТОЛСТОЛОБ КАМЫШ 1000 г

Модель: 45391

Цена
38.00 грн.
Товар продан
Производитель:
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Похожие товары
прикормка IQ Италия Спешиал Карп, FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45371

77.00 грн.

В наличии
СПЕШИАЛ КОРОП1 кгВисокопротеїнова прикормка червоного кольору, з фруктовим запахом, призначена для лову великої риби. Помел середній. У своєму складі містить спеціальні високоякісні натуральні добавки, які залучають велику рибу до місця лову. Призначена для лову коропа, сазана, амура. Добавка солодк..
прикормка IQ Италия Спешиал Лещ Река FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45374

77.00 грн.

В наличии
SPECIAL BREMEКласична лящова прикормка з шоколадно-пряним запахом і дрібним помелом. У міру в`язка, коричневого кольору. Може бути використана як для поплавкового, так і для фідерного лову. Ідеально підібрані компоненти і високий вміст Копри Меласи, дозволяють змішувати її з усіма прикормками для ло..
прикормка IQ Италия Спешиал Универсал, FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45373

77.00 грн.

В наличии
СПЕШИАЛ УНІВЕРСАЛ1 кгВисокоякісна прикормка для лову в стоячій воді і на слабкій течії. Володіє приємним специфічним складним ароматом. Прикормка середнього помелу має в своєму складі "пастончіно" і природні інгредієнти, які покращують механічні властивості прикормки. Приваблива для абсолютно будь-я..
прикормка IQ Италия Фидер Карп Карась, FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45369

77.00 грн.

В наличии
ФІДЕР КОРОП КАРАСЬ1кгВисокопротеїнова жовта прикормка спеціально розроблена для лову фідерною снастю в стоячій воді і на слабкій течії. Містить високоякісні натуральні інгредієнти. Добре ліпиться і так само добре розмивається водою. Оптимальна консистенція прикормки залежить від типу кормушки і наяв..