• В корзине пусто!

прикормка IQ Италия Спешиал Карп, FishDream

Модель: 45371

Цена
77.00 грн.
В наличии
Производитель:
СПЕШИАЛ КОРОП

1 кг

Високопротеїнова прикормка червоного кольору, з фруктовим запахом, призначена для лову великої риби. Помел середній. У своєму складі містить спеціальні високоякісні натуральні добавки, які залучають велику рибу до місця лову. Призначена для лову коропа, сазана, амура. Добавка солодкої кукурудзи, пеллетса і опариша значно підвищує привабливість прикормки для великої риби.
Последние отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв
Похожие товары
прикормка IQ Италия Спешиал Лещ Река FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45374

77.00 грн.

В наличии
SPECIAL BREMEКласична лящова прикормка з шоколадно-пряним запахом і дрібним помелом. У міру в`язка, коричневого кольору. Може бути використана як для поплавкового, так і для фідерного лову. Ідеально підібрані компоненти і високий вміст Копри Меласи, дозволяють змішувати її з усіма прикормками для ло..
прикормка IQ Италия Спешиал Универсал, FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45373

77.00 грн.

В наличии
СПЕШИАЛ УНІВЕРСАЛ1 кгВисокоякісна прикормка для лову в стоячій воді і на слабкій течії. Володіє приємним специфічним складним ароматом. Прикормка середнього помелу має в своєму складі "пастончіно" і природні інгредієнти, які покращують механічні властивості прикормки. Приваблива для абсолютно будь-я..
прикормка IQ Италия Фидер Карп Карась, FishDream
Производитель: FishDream
Модель: 45369

77.00 грн.

В наличии
ФІДЕР КОРОП КАРАСЬ1кгВисокопротеїнова жовта прикормка спеціально розроблена для лову фідерною снастю в стоячій воді і на слабкій течії. Містить високоякісні натуральні інгредієнти. Добре ліпиться і так само добре розмивається водою. Оптимальна консистенція прикормки залежить від типу кормушки і наяв..