• Кошик порожній!

Блешні Acme

Компанія Acme займається виготовленням блешень майже 70 років. У розробці приманок беруть участь професійні рибалки, тому блешні Акме давно стали синонімом високої якості.
Попри те, що асортимент компанії відносно невеликої, є декілька топових серій, які відомі усім спінінгістам. У інтернет-магазині Рибохват ви можете купити найпопулярніші блешні Акме:

  • Kastmaster. Ця легендарна серія стала серед рибалок ім'ям прозивним. Особлива форма надає приманці неповторну гру на усіх проводках. Сьогодні на ринку є безліч підробок під оригінал. Але, тільки спробувавши оригінальну модель, можна зрозуміти, чому ця серія стала легендарною.

Блешня Acme Kastmaster, що коливається, вважається універсального по методу та об'єкту ловлы. На цю приманку ловиться найрізноманітніша риба: щука, окунь, судак, форель та ін. Серія Кастмастер Акме випускається в декількох типорозмірах та різноманітних забарвленнях, тому кожен рибалка зможе без зусиль підібрати потрібний варіант.

  • Little Cleo. Блешні цієї серії мають оригінальну форму пелюстки, яка створює реалістичні рухи живої рибки, що коливаються. Така анімація провокує будь-якого хижака на атаку та гарантує високу уловистість. Ці приманки, що коливаються, випускаються в 9-ти вагах та різних колірних виконаннях.

Усі приманки виготовлені з якісної латуні та покриті стійкими до корозії й механічних ушкоджень гальванічними та емалевими покриттями. Ретельно розроблена форма блешень гарантує високу результативність, що підтверджується багатьма рейтингами та відгуками рибалок.

Показано з 1 по 15 з 52 (всього 4 сторінок)