• Кошик порожній!

Блешні Mepps

Всесвітньо відома компанія Mepps спеціалізується виключно на випуску блешень та є в цій області виробником №1. Продукція бренду відрізняється неперевершеною якістю матеріалів та конструкцією, що ретельно пропрацювала. Практично усі блешні Мепс мають унікальних по конструкції сердечників, які створюють на проводці цікаві вібрації, що притягають хижака.

Основні моделі

У інтернет-магазині Рибохват ви можете купити блешні Мепс двох видів : що обертаються і коливаються. Лінійка включає декілька популярних серій:

  • Aglia. Найвідоміша серія блешень, що обертаються. Пелюстка має овальну форму та невелике легке тіло. Кут обертання пелюстки близько 60°, що дозволяє робити проводку на малих швидкостях без збою обертання пелюстки. Найчастіше блешні Мепс Аглія використовують на щуку та окуня, хоча на приманку відмінно ловиться і мирна риба.
  • Aglia Longue. Мають вужчу витягнуту пелюстку з кутом обертання близько 30°. Така конструкція підходить для глибокої води та водойм зі швидкою течією. Має високі польотні характеристики, при проводці пелюстка обертається у швидкому темпі.
  • Comet. Серія універсальних блешень з середнім розміром пелюстки з кутом обертання близько 45°. Приманки цієї серії застосовуються на багато видів хижих риб, різні глибини та умови ловлі. Великі номери добре працюють на щуку.
  • Black Fury. Серія є модифікацією Comet, але мають чорне покриття або наклейку з яскравими точками. Така приманка контрастніша у воді, тому активно притягає хижака.
  • Syclops. Серія блешень, що коливаються, які при проводці показують привабливу гру. Приманка добре працює на будь-яких швидкостях проводки та різній техніці анімації.

Блешня Mepps представлені в семи розмірних виконаннях пелюстки :

  • № 00, 0 і 1 використовують для надлегкого або легкого спінінга. Приманка працює дрібного окуня та щуку, а також на різну мирну рибу - плітку, червонопірку, ляща, карася;
  • № 2 і 3 - вважаються універсальною приманкою. Підійдуть для ловлі окуня, середньої щуки, форелі, головня, жереха;
  • № 4 і 5 − призначені для великої здобичі: окуня, щуки, судака, жереха, льонку, зрідка сома.

Усі блешні Mepps випускаються в різних забарвленнях, що дозволить підібрати приманку під певні умови ловлі.

Блесна Mepps AGLIA LONGUE №00
Виробник: Mepps
Модель: 1255

75.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 128 (всього 9 сторінок)