• Кошик порожній!

Блешня Грушка

Рибальська снасть Грушка призначені для лову хижої риби, але як показує практика, на неї відмінно ловиться і мирна риба. Ця цікава та уловиста блешня відноситься до джигової приманки. Вона може використовуватися для спінінга та стрімкого лову з човна, а також на рибалці з льоду.

Особливості проводки

Проводка для цієї приманки дуже специфічна. Коли блешня Грушка торкнеться дна, потрібно зробити слабкий ривок та злегка подмотати волосінь. Після цього потрібно знову повторити всі дії. Якщо ви плануєте використовувати Грушку на судака, ловіть на чистій воді з піщаним або кам'янистим дном.

Якщо на снасть Груша ви плануєте ловити коропа або товстолоба, підбирайте блешню каплевидної форми. Така приманка при торканні дна буде створювати хмару каламуті. В цьому випадку проводка буде відрізнятися. Після удару блешні об дно, потрібно зробити невелику паузу, протягання та ривок, після чого подмотать волосінь та повторити весь цикл дій.

На джигову приманку Грушка можна зловити голавля, сазана, окуня, карася та навіть щуку. Тому не бійтеся експериментувати з блешнями різної ваги.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити снаясть - блешню Грушку, зроблену з латуні і оснащену якісним трійником. Приманка має яскраве оперення, яке робить снасть ще більш привабливою для риби.

Показано з 1 по 15 з 49 (всього 4 сторінок)