• Кошик порожній!

Мандули Профмонтаж

Мандула - джигова плаваюча приманка, яка спочатку розроблялася на судака, але вона також відмінно працює на щуку, окуня, сома, язя, жереха, головля. Рухома приманка працює навіть тоді, коли мандула знаходиться в стані спокою, бо гра обумовлена ​​сегментованою конструкцією тіла.

Позитивна плавучість пінополіуретану та підгрузка передньої частини приманки забезпечують вертикальне положення тіла мандули на дні, завдяки чому вона виглядає як годується з дна рибка. Привабливість гри підсилює яскраве хвостове оперення, яке дає в воді додаткову гру світла та кольору, збільшуючи таким чином шанси на улов.

На сайті Рибохват ви можете купити мандули Профмонтаж різних розмірів та самих уловистих забарвлень, що дасть можливість кожному спінінгістові підібрати приманку на свій смак. Кожна мандула Проф Монтаж оснащена двома якісними та гострими трійниками. Сегменти тіла мандули зібрані на твердий дріт з нержавіючої сталі діаметром 0,8 мм. Завдяки такій товщині "скелет" мандули не буде деформуватися навіть під дуже потужним навантаженням. Щоб уникнути накладок при риболовлі на великій глибині (понад 4-5 метрів), між вантажем-чебурашкою рекомендується встановити два заводних кільця.

Мандула 101 Профмонтаж
Виробник: Проф-Монтаж
Модель: 49552

55.00 грн.

У наявності
"Правильная" мандула Проф-Монтаж, а наши..
Мандула 103 Профмонтаж
Виробник: Проф-Монтаж
Модель: 49559

55.00 грн.

У наявності
"Правильная" мандула Проф-Монтаж, а наши..
Показано з 1 по 15 з 187 (всього 13 сторінок)