• Кошик порожній!

Силіконові приманки Bait Breath

Їстівні силіконові приманки японського бренду Bait Breath по праву вважаються одними з кращих на світовому риболовному ринку. Силікон цього бренду був розроблений шляхом множинних експериментів, а перед запуском в наклад кожна приманка пройшла ретельне тестування в умовах реальної ловлі.

У інтернет-магазині Рибохват ви можете купити їстівну гуму Бейт Бріз різної форми : віброхвости, твістери, черв'яки, октопуси, раки, слагі і інші види приманок. Кожен тип має широкий вибір колірної гамми - від природних кольорів до кислотних. Багато моделей приманок представлені в декількох розмірах.

Унікальні властивості силікону Bait Breath

Головна особливість - унікальний склад съедобки. Формула, яка дістала назву BYS, - Mix, тримається в щонайповнішому секреті. Відомо тільки те, що їстівний мікс складається з виключно натуральних смакових і ароматичних добавок : запахів комах, екстрактів риб, молюсків, ракоподібних і інших підводних мешканців, які входять в раціон хижих риб. Завдяки особливому смаку і аромату, їстівна гума відмінно працює на наших водоймах не лише на хижака, але і на мирну рибу - коропа, карася, ляща.

Незважаючи на велику кількість в приманках різноманітних добавок, а також крупинок солі, силікон дуже м'який і еластичний, але при цьому досить міцний. Багато рибалок відмічали, що приманки відмінно пережили не одну інтенсивну риболовлю,та зберегли при цьому форму, смак, аромат.

Ціна та асортимент силіконових приманок Bait Breath

Вартість їстівного силікону Бейт Бріз належить до середньої цінової категорії, що при високій якості продукції робить приманки дуже популярними серед досвідчених і початкуючих спінінгістів.

На сайті Рибохват ви можете купити більше 300 позицій їстівного силікону Бейт Бріз. Кожен товар має детальний опис і рекомендації за умовами ловлі. У разі виникнення питань по приманках, звертайтеся до наших консультантів. Вони допоможуть вам вибрати кращий варіант наживки цій або інших торгових марок.

Показано з 1 по 15 з 364 (всього 25 сторінок)