• Кошик порожній!

Силіконові приманки Savage Gear

Ринок рибальських снастей настільки різноманітний, що здається складним здивувати чимось досвідченого рибалки. Але знаходяться компанії, яким це вдається. Одним з таких виробників є Savage Gear, який справив на світовий рибальській арені справжній фурор. Бренд належить данській компанії ProLogic і спеціалізується на випуску приманок, розрахованих на трофейну щуку, окуня, судака, форель, сома. Основним коником бренду є силіконові приманки Саваж Гір, які тепер можна купити й в Україні.

Головним розробником компанії є досвідчений рибалка Мед Гроссел. Використовуючи свій рибальський досвід, він особисто розробляє кожну модель, яка згодом створюється за допомогою комп'ютерного моделювання. Силікон Savage Gear створюється методом пошарового лиття, що надає приманок максимальної реалістичності. Вони дійсно виглядають і рухаються як справжні об'єкти полювання хижака, відрізняються високою якістю і відмінною уловистістю.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити найпопулярніші моделі силіконових принад Savage Gear, які отримали безліч позитивних відгуків від європейських експертів по трофейної риболовлі, а також українських рибалок, які вже встигли випробувати принади Саваж Гір силікон в затриманні гідних екземплярів на наших водоймах.

Savage Gear 3D Real Eel – реалистичная и..
Savage Gear 3D Real Eel – реалистичная и..
Силикон Savage Gear LB 4D Herring Shad 110mm 9.0g Roach (1 шт)
Виробник: Savage Gear
Модель: 57224

75.00 грн.

У наявності
Виброхвосты Savage Gear LB 4D Herring Sh..
Силикон Savage Gear LB 4D Herring Shad 190mm 45g Pike (1 шт)
Виробник: Savage Gear
Модель: 46873

167.00 грн.

У наявності
Виброхвосты Savage Gear LB 4D Herring Sh..
Силикон Savage Gear LB 4D Herring Shad 250mm 98g 10pcs Perch (1шт)
Виробник: Savage Gear
Модель: 48260

248.00 грн.

У наявності
Виброхвосты Savage Gear LB 4D Herring Sh..
Свімбейт Savage Gear 3D Burbot Shallow -..
Показано з 1 по 15 з 34 (всього 3 сторінок)