• Кошик порожній!

Воблери Strike Pro

Strike Pro - тайваньська компанія, з 1973 року що займається розробкою і виробництвом риболовецьких снастей. При цьому основним напрямом компанії є проектування різних видів приманок, у тому числі воблерів.

Асортимент

Каталог воблерів Страйк Про дуже широкий і включає практично усі відомі класи: міноу, шеди, кренкі, попери, пропери, уокери, свімбейти, ратліни, составники та інші. Разом зі звичними видами компанія щороку поповнює асортимент оригінальними новинками.

У інтернет-магазині Рибохват ви можете купити в Україні найпопулярніші серії воблерів Strike Pro :

  • Minnow. Представлена декількома моделями мілководих та глибоководних воблерів, що мають природне або флуоресцентне забарвлення. Підходять для тролінгової ловлі. На приманки цієї серії добре ловиться окунь, судак, сом.
  • Cranky. Серія Strike Pro включає декілька моделей, що відрізняються довжиною та мірою заглиблення. Приманки мають різноманітне забарвлення, включаючи ту, що світиться в темряві. На неї добре йде жерех, в'язь, форель.
  • Popper. Серія створена спеціально для риболовлі на мілководді або зарослих водоймах. Воблери Strike Pro призначені для нерівномірної проводки. При ривку вони злегка занурюються у воду та видають булькотливий звук, що притягає хижака. Добре працюють на щуку, окуня, жереха.
  • Shad. Воблери за формою тіла нагадують карася з дуже виразними реалістичними очима. Мають нейтральну плавучість. При проводці створюють активні коливання, що притягають хижака з великої відстані.
  • Inquisitor. При далекому кидку воблери Strike Pro мають магнітну систему. При кидку кульки від'єднуються від магніта і перекочуються у хвостову частину, а з моменту підмотування повертаються на колишнє місце. Представники цієї серії підходить для ловлі щуки, судака, трофейного окуня, жереха. Моделі прекрасно працюють на твічінге.
  • Baby Pro. Приманка має коротке краплеподібне тіло з широкою лопаттю, розташованою під 450, а також великою кулькою, що видає при проводці звук низької частоти. Призначена для ультралегкого спінінга. На моделі цієї серії добре ловляться не лише хижаки, але і мирна риба.
  • Challenger. Усі представники цієї серії мають спеціальні зяброві отвори, що створюють при проводці турбулентність. Приманка має цікаву гру. Усі моделі глибоководні та можуть занурюватися до 5,4 метра.
  • Midge. Приманки цієї серії відрізняються слабкою заглубленостю та інтенсивною грою. Шумові ефекти роблять воблер схожим на комаху, що впала у воду.

На сайті Rybohvat представлені понад 250 моделей воблерів Strike Pro. Така різноманітність дозволить без проблем купити приманку Страйк Про для певних умов ловлі в Україні. Усі приманки оснащені надійними трійниками VMC або Owner і покриті якісним лаком, стійким до зубів хижака.

Показано з 1 по 15 з 394 (всього 27 сторінок)