• Кошик порожній!

Шнур плетений YGK (ЮЖК)

Шнури плетені YGK - величезна лінійка висококласних японських шнурів, давно і по праву завоювала славу як на світовому ринку, так і в Україні. Хімічний концерн YGK, будучи найбільшим у світі, десятиліттями диктує моду в риболовецьких снастях багатьох країн і пропонує рибалці самі різні плетінки. У YGK  ви завжди знайдете як шнур для твічінга, так і для джига, підберете потрібну товщину під будь-які умови ловлі і рибу, отримаєте оптимальне рішення буквально в кожній з риболовецьких ситуацій.
У каталозі плетінок ЮЖК одночасно є присутніми вироби елітного класу і середньої цінової категорії, які незмінно мають найвищу якість і дозволяють рибалці відчути щонайповнішу упевненість і гармонію у своїй снасті.

Характеристики плетінки

  • надійність;
  • довговічність;
  • абразивостійкість;
  • гладка поверхня.

А завдяки унікальним і запатентованим технологіям виробництва і безкомпромісно високоякісній сировині, в усіх плетінках ЮЖК уміло поєднується необхідна міцність і щільність перерізу. При відносно малому діаметрі плетінки витримують великі навантаження самого різного характеру. У комплексі усе це забезпечує унікальність властивостей за розумні гроші.
Купити шнури YGK ви зможете в магазині Рибохват!

 

Шнур YGK G-Soul X4 Upgrade 150m #0.6/12lb ц:серый
Виробник: YGK
Модель: 52111

703.00 грн.

У наявності
Шнур YGK G-Soul X4 Upgrade - чотирижильн..
Шнур YGK G-Soul X4 Upgrade 150m #0.8/14lb ц:серый
Виробник: YGK
Модель: 59155

703.00 грн.

У наявності
Шнур YGK G-Soul X4 Upgrade - чотирижильн..
Показано з 1 по 15 з 167 (всього 12 сторінок)