• Кошик порожній!

Шнури Sunline

Риболовецькі шнури Санлайн не потребують демонстрації. Українські рибалки давно оцінили якість продукції цього бренду і широкий модельний ряд, що дозволяє підібрати плетінку під будь-який спосіб ловлі.
У інтернет-магазині Рибохват ви можете купити шнури Санлайн, які відносяться до вищого класу. Усі моделі відрізняються підвищеною міцністю, гладкістю і довговічністю, тому висока вартість цілком виправдана.

Модельний ряд шнурів Санлайн

На сайті представлені 12 серій плетінок цього бренду, найпопулярнішими з яких є :

  • Siglon PE (Сіглон Пе). Це бюджетна серія шнурів, при виробництві яких застосована нова нитка Excelent PE, що має ідеальний круглий переріз, підвищені показники міцності та зносостійкості. Плетінки покриті тонким шаром силіконового матеріалу, який захищає від абразивної дії, а також забезпечує легший виліт шнура за допомогою кидка.
  • Super PE (Супер Пе). Недорогі універсальні шнури виготовлені з однойменного матеріалу, який значно міцніше за нейлон. Плетінка має мінімальне розтягування, що дає відмінний зв'язок з приманкою. Поверхня оброблена спеціальним покриттям, яке зменшує тертя та підвищує зносостійкість шнура.
  • Super PE 8 Braid. Восьмижильні шнури цієї серії виготовлені з матеріалу HP - PE, який має підвищену міцність, жорсткість, абразивостійкість.
  • Super Braid 5. Бюджетний шнур, що складається з суперміцних волокон HQ, - PE і покритий спеціальним полімерним матеріалом.

Японська компанія Sunline одна з перших, хто ввів за правило вказувати на етикетці точне розривне навантаження риболовецьких шнурів, що значно полегшує вибір моделі для певних умов ловлі. Усі плетінки відрізняються високими робочими характеристиками, надійністю та довговічністю.

Показано з 1 по 15 з 139 (всього 10 сторінок)