• Кошик порожній!

Коробка Select SLHS-003 9.9x6.5x3

Модель: 49757

Ціна
32.00 грн.
У наявності
Виробник:
Коробка Select Terminal Tackle Box призначена для зберігання різних рибальських аксесуарів і елементів оснащення, наприклад, гачків, карабінів, вертлюгів, заводних кілець і т.п. Завдяки використанню сучасних пластиків, вона довгий час не втрачає своїх функціональних можливостей і не створює незручностей користувачеві. Серія коробок Select Terminal Tackle Box включає кілька моделей, кожна з яких має свої переваги для зберігання тих чи інших аксесуарів.


Коробка Select Terminal Tackle Box SLHS-003 - мініатюрна складана модель з відсіками, оснащеними індивідуальними кришками. Ідеально підходить для зберігання дрібних елементів оснащення, невеликих вантажів і деяких гачків. Завдяки своїм компактним розмірам в складеному вигляді, коробка легко поміститься в кишеню куртки або рибальської сумки.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Схожі товари
Коробка Select Terminal Tackle Box SLHS-005 11.5x7.9x2.3cm
Виробник: Select
Модель: 49758

67.00 грн.

У наявності
Коробка Select Terminal Tackle Box призначена для зберігання різних рибальських аксесуарів і елементів оснащення, наприклад, гачків, карабінів, вертлюгів, заводних кілець і т.п. Завдяки використанню сучасних пластиків, вона довгий час не втрачає своїх функціональних можливостей і не створює незручно..