• Кошик порожній!

Підсаки

Підсаки

Кожен рибалка знає, що на рибалці від прикрих втрат великого трофея не застрахований ніхто. Щоб їх мінімізувати існує професійний рибальський інструмент, що допомагає прийняти рибу з води. Попри на простоту конструкції, рибальські підсаки дуже різноманітні, та кожен з них ефективний в різних умовах риболовлі, застосовуваних снастей та розмірів трофея.

Який підсак для риболовлі вибрати

Підсак складається з ручки та голови (обода). Ручка снасті має різну довжину від 1 до 5 метрів. Довші використовуються для риболовлі з берега, а для лову з човна короткі.

Дуже зручний варіант складаний телескопічний підсак, ручка якого складається з двох та більше секцій. Обід підсака буває круглий, трикутний або прямокутний з діаметром від 30 до 100 см, різною глибиною сітки та розміром осередків.

Щоб купити підхожий підсак, потрібно врахувати, на яку рибу ви будете полювати:

  • Підсак для щуки. Зазвичай використовують міцні, глибокі підсаки з сіткою з товстої волосіні та великими осередками;
  • Карпова підсака має трикутну або круглу форму. Для спортивної риболовлі вибирають дрібнопористу сітку, щоб не пошкодити плавники риби. Для любительського лову можна використовувати підсак з чимолою сіткою з жилки.
  • Підсачек для мирної риби має круглий обід та неглибоку сітку з дрібними капроновими осередками.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити підсак для будь-якого виду риболовлі: матчевої, поплавковою, фідерної та ін. Скориставшись зручною навігацією, кожен рибалка без праці підбере потрібну модель.

Подсак Favorite Arena 1.4m, сетка силикон.
Виробник: Favorite
Модель: 26703

542.00 грн.

У наявності
Форелевая ловля – культовое занятие япон..
Подсак Fishing ROI корда 50*50
Виробник: Fishing ROI
Модель: 53101

323.00 грн.

У наявності
Подсак GC KV80701201P
Виробник: Kalipso
Модель: 44572

885.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 90 (всього 6 сторінок)