• Кошик порожній!

Меляса

Меляса

Для поліпшення ефективності рибальських підгодовувань рибалки використовують різні добавки. Меляса це натуральна бурякова кормова патока, яка є цінним відходом цукрового виробництва.

Сироп застосовується при замішуванні рибальських прикормових сумішей, замочуванні пеллетса, а також в якості діпа для насадок. Перш за все, меляса надає підгодовування специфічний смак і дуже привабливий запах, який «збирає» рибу з великої відстані.

У мелясу для риболовлі виробники додають бетаїн. Ця речовина стимулює травлення риби, в результаті чого вона не відчуває ситості та починає дуже активно реагувати на корм. При цьому меляса також має проносний ефект, тому немає ризику перегодувати рибу.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити чисту мелясу для риболовлі або патоку з додатковими смаковими добавками полуниця, коріандр, конопля, часник та ін. Добавка може використовуватись як у літній, так і зимової ловлі. Найчастіше мелясу застосовують в риболовлі на коропа, який любить солодкі принади. Але також її охоче бере лящ та велика плотва.

Меласса Brain Molasses 1000 ml
Виробник: Brain
Модель: 33831

71.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 30 (всього 2 сторінок)