• Кошик порожній!

Флюорокарбонова волосінь

Флюорокарбонова волосінь

Цей хімічний полімер має міжнародне позначення PVDF. Це, по суті, різновид монофільної волосіні, виготовленої з синтетичного композитного волокна з великим вмістом вуглецю і фтору. Матеріал був створений в 1972 році для використання в нафтовій промисловості японським концерном Kureha. Сьогодні флюорокарбонова волосінь застосовується рибалками для виготовлення поводків, лідерів, рідше − як основна волосінь.

Основні характеристики

  • Матеріал має велику чим у монофілу жорсткість і практично таку ж міцність.
  • Мінімальна розтяжність (на 25% нижче, ніж у нейлону або капрону). За цією характеристикою фторуглеродна волосінь знаходиться між монофілами і плетеними шнурами. Тому багато рибалок використовують її замість плетінки.
  • Відсутність пам'яті за рахунок еластичності збільшує чутливість волосіні і дальність кидка. Фторуглеродна нитка легко сходить з шпулі, не утворюючи кільця.
  • Маючи такий же коефіцієнт заломлення світла як і вода, волосінь майже не видно для риби.
  • Флюорокарбон не вбирає вологу і залишається еластичним навіть при мінусових температурах.
  • Завдяки високій стійкості до стирання, абразивних дій і агресивних середовищ флюр можна використати в найскладніших погодних і екологічних умовах.
  • Негативна плавучість позитивно впливає на подання приманок з риболовлі спінінга або донної, а також ловлі нахлистом.

Серед недоліків фторуглеродної волосіні можна назвати нижчі показники на розрив і високу вартість.

Сфери застосування

Більшість рибалок вважають за краще купити флюорокарбон, якщо необхідно виготовити поводок для рознесених спінінгів, донних або поплавцевих снастей , а також жерлиц. Такі поводки менше схильні до заплутування та перехлесту, стійкіші до ушкоджень і гострих зубів хижака.
Із-за більш високої ціни флюр рідко використовують як основну волосінь, але деякі рибалки віддають перевагу цьому матеріалу і використовують флюорокарбоновую волосінь в спінінгу, поплавцевій, фідерній та нахлистової ловлі.

Де вигідно купити флюорокарбон ?

Якісний флюорокарбон коштує значно дорожче за монофіл, тому на риболовецькому ринку з'явилася безліч підробок, які є звичайним монофілом з флюорокарбоновым покриттям. Щоб не попастися на фальсифікат, краще придбати оснащення в перевіреному риболовецькому магазині. На сайті Рибохват ви можете купити флюорокарбоновую волосінь відомих виробників. Широкий модельний ряд дозволить купити повідковий флюорокарбон або варіант для основної волосіні, підібравши необхідну жорсткість і діаметр.

Флюорокарбон Fishing ROI NanoTec 0,30мм 6,0кг 25м
Виробник: Fishing ROI
Модель: 38343

53.60 грн.

У наявності
Fluorocarbon NanoTecНовая серия поводков..
Флюорокарбон Fishing ROI NanoTec 0,32мм 7,2кг 25м
Виробник: Fishing ROI
Модель: 38344

65.35 грн.

У наявності
Fluorocarbon NanoTecНовая серия поводков..
Показано з 1 по 15 з 135 (всього 9 сторінок)