• Кошик порожній!

Котушки

Котушки

Ключ до відмінної риболовлі − наявність якісного спорядження. І хороша риболовецька котушка є ключовим елементом снастей, адже вона відповідає за збереження волосіні, дальність і точність занедбаності, зручність виведення улову. Тому в цьому питанні не варто економити і слід купити кращий варіант котушки для риболовлі.

Види рибальських котушок

У інтернет-магазині Рибохват можна купити котушку риболовецьку одній з трьох категорій :

  • Иннерціонні риболовецькі котушки мають невисоку вартість і легкі в обслуговуванні. Більшість таких моделей не мають механізму гальмування при занедбаності. Дорожчі вироби оснащені механізмом регулювання барабана і зменшення люфта. Їх гущавині всього використовуються для поплавцевої ловлі щуки на живець, риболовля з важким відвантаженням на течії або джигової ловлі на спінінг.
  • Різні моделі безінерційних рибальських котушок : з відкритою, закритою або напівзакритою шпулею; тихохідні, універсальні або швидкісні моделі для спінінга, коропової, матчевої і іншої ловлі.
  • Мультиплікаторні риболовецькі котушки. Ці досить дорогі моделі мають вузьку спеціалізацію і застосовуються для ловлі на габаритні джерки, важкі джигові приманки і глибоководні воблери. Також такі вироби незамінні для морської тролінгової риболовлі.

Де купити риболовецькі котушки в Україні?

На сайті Rybohvat представлений широкий вибір моделей, що дозволить купити котушку для спортивної риболовлі або підібрати бюджетний варіант для любительської ловлі. Якщо ви сумніваєтеся, чи підходять технічні характеристики вибраної моделі до розмірів вудилища і вживаного оснащення, звертайтеся до наших консультантів. Вони дадуть відповідь на усі питання і допоможуть підібрати оптимальний товар. Також на нашому сайті ви можете купити запасні шпулі або мастило з доставкою у будь-яке місто України.