• Кошик порожній!

Оснащення для риболовлі

Оснащення для риболовлі

Для результативної риболовлі кожному рибалці потрібно не тільки гарне вудилище, а й такі якісні комплектуючі, як гачки, поплавці й вертлюжки, грузила, заводні кільця та ​​інші елементи рибальської оснастки. Деякі з них універсальні та можуть використовуватися для різних видів монтажів. Але частіше елементи оснащення підбираються залежно від способу лову, умов водойми та передбачуваного видобутку.

Часи, коли рибалки використовували для різних технік ловлі однакове оснащення, давно пройшли. Сьогодні рибалкам є з чого вибрати, а виробники подбали, щоб кожен елемент снастей був максимально пристосований до певних умов риболовлі та виду риби. Кожен використовуваний елемент враховує будь-які нюанси, включаючи не тільки розмір передбачуваного видобутку, але навіть будова пасти. Тому оснащення на щуку відрізняється від оснащення на товстолоба, також як оснащення махової вудки відрізняється від фідера.

Тому для кожної техніки, місця риболовлі та виду риби потрібно підібрати оптимальний варіант всіх складових снастей або купити готові оснащення та монтажі, які підходять під умови передбачуваної риболовлі. Такі комплекти розробляють професійні рибалки, тому і рибалки-новачки, і досвідчені рибалки можуть сміливо скористатися готовим рішенням.

Де купити оснастку на сома, карася, коропа, щуку, ляща, окуня, судака, товстолоба

Вирішивши підібрати всі необхідні елементи оснащення самостійно, зверніть увагу на асортимент нашого магазину. На сайті Рибохват представлена ​​вся необхідна оснастка для спінінга, фідера, матчевої, маховою або зимової вудки. Незалежно від того, на яку рибу ви плануєте полювати, в каталозі знайдеться все необхідне.

  • У нас можна підібрати необхідні елементи оснащення на обережного коропа: коропові гачки, повідці, вантажі, годівниці, фіксатори насадок, ПВА матеріали та інші необхідні елементи короповій оснастці.
  • Оснащення для лову сома розроблена з урахуванням значних розмірів і ваги риби та розрахована на пікові навантаження. Представлені на сайті Рибохват надійні снасті допоможуть подужати цю потужну рибу і гарантують результативність риболовлі.
  • В залежності від пріоритетного способу лову мирного карасика, може знадобитися поплавкове,спінінгове або донне оснащення на карася, а також зимовий комплект спорядження.

Що б ви не шукали - оснащення фідера або поплавцевої вудки; на ляща, окуня, судака, щуку або будь-яку іншу рибу, - в інтернет-магазині Рибохват знайдете всі необхідні аксесуари. Якщо вибір оснащення викликає труднощі, наші досвідчені консультанти завжди нададуть допомогу та нададуть професійну консультацію з будь-якого товару.

"Jig - Spinners" (Застежка) № 1-0 (20)
Виробник: Джиг - Мастер
Модель: 10966

4.13 грн.

У наявності
"Jig - Spinners" (Застежка) № 1-00 (20)
Виробник: Джиг - Мастер
Модель: 10969

4.02 грн.

У наявності
"Jig - Spinners" (Застежка) № 2-1 (20)
Виробник: Джиг - Мастер
Модель: 10967

4.73 грн.

У наявності
"Jig - Spinners" (Застежка) № 3-2 (20)
Виробник: Джиг - Мастер
Модель: 10968

5.23 грн.

У наявності
5133 крючок OWNER OFFSET
Виробник: Owner
Модель: 6514

42.26 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 5932 (всього 396 сторінок)