• Кошик порожній!

Джиг головки

Джиг головки

Джиг-головки є різновидом грузил, що застосовуються в спінінговій ловлі джигом. В інтернет-магазині Рибохват грузила для джига представлені у великій різноманітності стилів, кольорів та розмірів. Кожен варіант орієнтований на певні тактики ета умови ловлі, типи приманок та види риби.

Види грузів для джига

За вагою джигові головки діляться на кілька категорій:

  • до 3 г наноджіг;
  • 4-7 г мікроджиг;
  • 7-21 г легкі;
  • 21-42 г середні;
  • понад 42 г важкі.

Від ваги залежить дальність закидання, глибина та швидкість занурення приманки. На швидкість занурення джиг-головки також впливають глибина і природні фактори водойми, сила течії. Попри те, що є певні рекомендації щодо вибору ваги грузила для різних умов лову, досвідчені рибалки воліють підбирати вагу експериментальним шляхом.

Найпопулярнішими та доступними за ціною є джигові грузила зі свинцю. Мінусом матеріалу є те, що з часом він окислюється та покривається нальотом. Якщо потрібен більш важкий та твердий матеріал, краще купити вольфрамові джиг-головки. При однаковій вазі зі свинцевими грузилами, вольфрамові грузила для джига мають менший обсяг та кращу дальність закидання.

Форма джигових грузків дуже різноманітна. На сайті Рибохват ви можете купити джігголовку банан, голова рибки, лижа, підкова, рибка, чобіток, праску, кулька та ін. Для риболовлі на водоймах з багатою рослинністю краще використовувати джиг-головки незацепляйки (ложка, регбі, підкова та ін.), який зменшать кількість зачепів.

Якщо вибір відповідної моделі джіголовки викликає труднощі, консультанти магазину завжди допоможуть підібрати найкращий варіант за доступною ціною.
 

Показано з 1 по 15 з 670 (всього 45 сторінок)