• Кошик порожній!

Гачки для рибалки

Гачки для рибалки

Рибальські гачки є однією з найбільш важливих частин рибальського оснащення. Успіх риболовлі багато в чому залежить від того, наскільки якісний виріб та чи правильно його підібрано. Форма та розмір виробу підбирається в залежності виду передбачуваної добичі, використовуваної снасті та техніки лову.

Як вибрати хороший гачок для риболовлі

Щоб починаючому рибалці було простіше визначитися з вибором, варто знати конструкцію гачка і то, як його окремі елементи впливають на вибір.

За кількістю тиснув рибальські гачки бувають:

  • одинарні – універсальні моделі, які використовують на природні та штучні насадки;
  • подвійні («двійник») та потрійні («трійник») - застосовують для лову хижака, оснащення воблерів, блешень або при використанні живця.

Місце кріплення гачка до волосіні (головка) може мати вигляд колечка, вушка голки або лопатки. Лопатка не має отвору, тому для кріплення потрібно правильний вузол та надійна обмотка. У початківців рибалок це може викликати труднощі, тому їм краще використовувати моделі з колечком.

Існує величезна різноманітність форм гачків для риболовлі: офсетні, лімерик, кірбі та ін. Кожна форма має свій розмір цівки, глибину та розмір поддева. Коротку цівку зазвичай використовують для рослинних приманок, і довге підходить для живої наживки. Глибина попадання гачка в пащу риби залежить від розміру поддева, а показник зацепістих від бокового вигину (потилиці).

Розмір гачка - це відстань від цівки до жала. У міжнародній класифікації рибальських гачків - чим більше номер, тим більше розмір. У вітчизняній - навпаки. Щоб не помилитися з вибором, скористайтеся розмірною таблицею:

Оскільки новачкам буває складно підібрати необхідну форму та розмір, існує класифікація моделей на конкретну рибу або спосіб лову:

  • гачки на коропа, карася, ляща, сома та ін.;
  • гачки для фідерної, нахлистовою, матчевої ловлі й т.д.

Скориставшись цією класифікацією та фільтром, на сайті Рибохват кожен початківець рибалка зможе підібрати потрібну модель. Якщо ви сумніваєтеся, який рибальський гачок краще купити, зверніться до наших консультантів, які допоможуть вибрати оптимальний варіант за вашим запитом.

 

 

5133 крючок OWNER OFFSET
Виробник: Owner
Модель: 6514

42.26 грн.

У наявності
Двійник Fishing ROI Double hook D-1 BC №2 (5шт/уп)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 58598

48.00 грн.

У наявності
Рыболовные крючки Fishing ROI отличаются..
Двійник Fishing ROI Double hook D-1 BC №4 (5шт/уп)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 58599

44.00 грн.

У наявності
Рыболовные крючки Fishing ROI отличаются..
Показано з 1 по 15 з 1832 (всього 123 сторінок)