• Кошик порожній!

Повідці

Повідці

Повідці для риболовлі є одним з важливих елементів снастей в різних способах лову, де вони виконують різні функції. При лові в складних умовах вони захищають оснащення вудки від обривів, зачепів, стирання. При ловлі хижака - запобігають перекушування волосіні. Прискорюють та спрощують задачу в разі необхідності заміни гачка. Роблять ділянку, де прив'язаний гачок, менш помітним у воді, що дозволяє приманці виглядати більш природно, залучаючи видобуток.

Як бачимо, повідець для риболовлі повинен підбиратися в залежності від умов водойми, способу лову та передбачуваного видобутку. В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити різноманітні рибальські повідці: коропові, на щуку, карася, ляща та іншу рибу.

Різновиди повідців для риболовлі

  • Титанові. Це найдорожчі повідці, які використовують для риболовлі на хижу рибу з використанням великих штучних приманок. Попри велику вагу та достатню громіздкість, титанові вироби мають низьку пам'яттю і мають непогану для металу еластичність.
  • Вольфрамові. Відрізняються високою міцністю, невеликою вагою і малим діаметром, завдяки чому снасть не сильно впливає на гру приманки. Вольфрамові повідці можна купити для риболовлі на щуку. Основний недолік матеріалу - висока пам'ять, через що він може швидко прийти в непридатність. Але невелика вартість виробів дозволить легко оновити повідковий матеріал.
  • Сталеві. Повідці струна є класикою для риболовлі на щуку. Це міцна і довговічна, але дуже жорстка і важка оснащення. Часто її використовують при лові зимовими поставухами та жерлицями.
  • Флюорокарбонові. Мають високу прозорість, тому застосовується для лову обережної риби. З огляду на те, що великий хижак може з легкістю перекупити цей матеріал, флюорокарбонові повідці зазвичай використовують на хижака з дрібними зубами: окуня, форель, жереха, сома.
  • Нейлонові. Повідкова нейлонова волосінь зазвичай застосовується для мирної риби. Вони досить дешеві, але поступаються за характеристиками повідців з флюорокарбону.

Якщо вибір необхідних параметрів повідця викликає у вас труднощі, звертайтеся до наших консультантів, які допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Полностью готовый к использованию карпов..
Полностью готовый к использованию карпов..
Полностью готовый к использованию карпов..
Полностью готовый к использованию карпов..
Полностью готовый к использованию карпов..
Показано з 1 по 15 з 484 (всього 33 сторінок)