• Кошик порожній!

Вертлюжки

Вертлюжки

Рибальський вертлюжок - це невелике сполучне з'єднання, що складається з кілець та з'єднує їх шарніром. Вертлюги використовуються практично у всіх видах рибальського оснащення для запобігання перекручування волосіні і її обриву, а також швидкої зміни приманки. Попри гадану простоту, щоб купити відповідні вертлюги для риболовлі, потрібно знати всі параметри цієї оснастки.

Різновиди рибальських вертлюгів

За формою вертлюжки бувають декількох видів, кожен з яких вибирається з особистих переваг рибалки. Зазвичай в ловлі на спінінг використовують рамкову вертлюжку. Для оснащення поплавців снастей та риболовлі на дрібну та середню рибу найчастіше застосовують оснастку в формі бочки. Для лову великих трофеїв безперечним лідером є кульові вертлюги. Для оснащення з відвідним повідцем часто використовують подвійний або потрійний вертлюжок. Останній представлений в різних варіаціях форм.

Вертлюги для риболовлі можуть оснащуватися додатковою фурнітурою:

  • вертлюжок із застібкою або карабіном допомагає швидко замінити насадку або повідець;
  • вертлюги з годівницею або грузилом допомагає мінімізувати елементи оснащення в деяких різновидах кріплень.

На сайті Рибохват ви можете купити вертлюги для риболовлі різної конструкції та ваги. Для простоти вибору вони стандартизовані та мають нумерацію, відповідну світової класифікації гачків.

Показано з 1 по 15 з 113 (всього 8 сторінок)