• Кошик порожній!

Термоси

Термоси

Що може бути краще, ніж випити чашку гарячої кави або чаю прохолодним туманним ранком на риболовлі? А якщо риболовля планується не на один день, то буде непогано прихопити з собою гарячу їжу, щоб не витрачати час на приготування їжі. Для цього вам знадобляться похідні термоси для напоїв і їжі, купити які ви можете в інтернет-магазині Рибохват з доставкою по Україні.

Як вибрати хороший термос для риболовлі?

Різновиди

Класичний термос для чаю, кави або інших напоїв має не дуже широке горло. У похідних умовах буде зручна модель, в якій в закручуванні передбачений клапан. Через нього можна виливати вміст, не відкручувавши повністю пробку.
Універсальні моделі мають досить широку шийку, що дозволяє носити в нім напої або рідку їжу. Універсальні моделі мають подвійну пробку, де верхня кришка служить чашкою або мискою.
Харчові термоси призначені для зберігання їжі. Часто такі моделі комплектуються додатковою мискою, яка зберігається під кришкою.

Матеріал корпусу

Для риболовлі потрібна легка і надійна модель, стійка до ударів і механічних ушкоджень. Тому кращим варіантом буде купити хороший надійний термос з нержавіючої сталі. Кращий термос для зимової риболовлі повинен мати систему подвійних стінок з вакуумною перегородкою. Такі вироби мають відмінну теплоізоляцію і забезпечують збереження температури упродовж багатьох годин.

Об'єм

Якщо ви плануєте рибалити декілька годин, буде досить місткості на 0,5 л. На цілий день краще купити харчовий термос об'ємом 1 літр, а для тривалішого походу - на 2 і більше літрів.

У цій категорії немає товарів.