• Кошик порожній!

Популярне

Бокоплави

Бокоплави

Приманка бокоплав є, по суті, прямовисною блешнею зі зміщеним центром ваги та косим підвісом. Вона бере свій початок ще з радянських часів, а її попередником вважається саморобка київських рибалок-судачніков, звана в народі вертоліт.

Бокоплави спочатку застосовувалися на судака, але сьогодні їх використовують також для лову іншої хижої риби з льоду або з човна в схил. Така блешня добре працює і на великій водоймі з сильною течією, та на малій воді, де течії немає.

Тіло снасті плоске з боками різної товщини. Особлива конструкція приманки дає можливість їй добре балансувати та планувати як блешня, що коливається. При падінні бокоплав робить не вісімку, як балансир, а коло. Також при грі він дає бічний крен, тому рухи нагадують конвульсії пораненої рибки, що змушує хижака здійснювати атаку. За відгуками рибалок, при правильній проводці бокоплави дають більш енергійну гру, ніж інші зимові приманки.

Де купити бокоплави на судака в Україні

В інтернет-магазині Рибохват варто купити бокоплави для риболовлі взимку виробництва Катран (ручна робота), Firefish, Triton. На сайті представлені приманки різного розміру та забарвлення, які підбираються залежно від того, на якого хижака планується полювання. На судака зазвичай беруть приманки світлих тонів, а бокоплав на окуня повинен мати сріблясті або мідні відтінки.

Показано з 1 по 15 з 137 (всього 10 сторінок)