• Кошик порожній!

Мандули

Мандули

Кожен спінінгіст стикався з ситуацією, коли хижак не реагує на силікон, воблер або блешню. У таких випадках багато рибалок успішно використовують оригінальні приманки, однією з яких є мандула, яка найчастіше застосовується на судака.

Цей хижак йде на приманку мандулу дуже активно, тому часто її називають вбивцею судака. Але мандула також успішно застосовується в джизі на щуку та окуня. На будь-якій проводці плавуча приманка стає в вертикально, завдяки чому її добре видно навіть серед корчів та заростей, в каламутній воді або на великій глибині.

Мандула виготовляється з фігурок різної довжини, вирізаних зі спіненого пластику. Зазвичай в конструкції таких елементів три та вони можуть мати різну форму: бочка, кулька, усічений конус та ін. Різнокольорові фігурки з'єднані між собою шарнірним методом, на хвостовий елемент закріплюється яскравий пензлик. Приманка оснащується декількома трійниками, а також важком. Мандула розсувні - частий вибір рибалок.

На сайті Рибохват представлений широкий вибір розмірів та робочих кольорів, що дозволить підібрати мандулу для будь-яких умов риболовлі. Для ловлі судака та щуки можна купити мандули розміром 8-12 см, а для окуня підійдуть моделі до 6 см .

Мандула 101 Профмонтаж
Виробник: Проф-Монтаж
Модель: 49552

50.00 грн.

У наявності
"Правильная" мандула Проф-Монтаж, а наши..
Мандула 103 Профмонтаж
Виробник: Проф-Монтаж
Модель: 49559

50.00 грн.

У наявності
"Правильная" мандула Проф-Монтаж, а наши..
Показано з 1 по 15 з 214 (всього 15 сторінок)