• Кошик порожній!

Силикон Select Freek 4.5" col.206 ((5 шт/пак)

Модель: 49721

Акція! Супер ціни на акційний товар від нашого магазину!
Ціна
57.00 грн.
42.75 грн.
У наявності
Виробник:
Силікон Select Freek 4.5" (5 шт/упак)
Силікон Select Freek - твістер з ребристим тілом і довгим об'ємним хвостом. Приманка виконана з м'якого «їстівного» матеріалу, завдяки чому здійснює плавні рухи під водою і риба, що клюнула, довше утримує її в пащі, не підозрюючи підступу. Ідеально підібрана ширина хвоста і товщина матеріалу сприяють миттєвому включенню твістера в роботу, незалежно від фази проводки - підкидання або вільне падіння. Особливо це важливо в періоди низької активності риби, так як Select Freek дозволяє дуже повільно обловлювати перспективну ділянку і тим самим провокувати хижака на клювання.

Даний твістер має універсальне застосування і може використовуватися для лову всіх видів хижих риб, які реагують на джигову проводку силіконової приманки. Варіанти використовуваних монтажів залежать виключно від умов лову - це може бути як джиг-головка, так і офсетник або подвійний гачок з тонкого дроту.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Схожі товари
25%
Силикон Select Freek 4.5" col.213 ((5 шт/пак)
Виробник: Select
Модель: 49722

58.00 грн.43.50 грн.

У наявності
Силікон Select Freek 4.5" (5 шт/упак)Силікон Select Freek - твістер з ребристим тілом і довгим об'ємним хвостом. Приманка виконана з м'якого «їстівного» матеріалу, завдяки чому здійснює плавні рухи під водою і риба, що клюнула, довше утримує її в пащі, не підозрюючи підступу. Ідеально підібрана шири..