• Кошик порожній!

Шнури для фідера

Для ловлі на фідер кожен рибалка запасається спеціальним спорядженням, в якому важлива роль відводиться плетеній волосіні. На сайті Рибохват ви можете купити як дорогі якісні шнури для фідера Sunline, Select, Dragon, так і більше бюджетні варіанти.

Як вибрати якісний шнур для фідера

Кількість жил

Плетінки виготовляються з жил високомодульного поліетилену, їх кількість варіюється від 4 до 12. Найпоширеніші шнури для фідера складаються з 4 або 8 жил. Восьмижильні більш гладкі, що забезпечує максимально далекий кидок. При цьому вони можуть різко втрачати міцність із-за розривів окремих жил, що побачити неозброєним поглядом буде проблематично. Тому більшість рибалок вважають за краще купити чотирижильний шнур для фідера.

Плавучість

Для ловлі на фідер краще використати шнури, які просочені спеціальним складом. Хороші надовго зберігають цю властивість, а неякісні швидко стають плавучими.

Колір

Для риби колір волосіні не грає особливої ролі, але багато рибалок надають цьому критерію важливе значення, якщо доводиться виважувати рибу в прибережних каменях. У такому разі можна купити яскраво забарвлену або флуоресцентну плетінку, яка дозволить контролювати поведінку трофея. Також на сайті Рибохват ви можете купити багатоколірні шнури, кожен метр яких забарвлений в інший колір. Таке забарвлення дозволяє контролювати дальність кидка. Для кращого маскування можна купити плетінку темно-зеленого кольору, який менш помітний у воді.

Розривне навантаження

Вибір міцності плетінки залежить від декількох параметрів: вага годівниці, передбачувана розміру і вага здобичі, а також дальність кидка. Наприклад, якщо кидати годівницю вагою 100 г на 40 м краще використати плетінку міцністю близько 5 кілограм. Розривне навантаження збільшується пропорційно дальності кидка.

Гладкість

Для донної риболовлі краще купити максимально гладкий шнур для фідера. Рихлі плетінки вбиратимуть воду з дрібними частками, що може привести до пропилювання пропускних кілець.

Діаметр

Менший діаметр краще для далекого кидка і при ловлі в проточній воді, але велика вірогідність, що плетінку поріжуть гострі камені або черепашки. На озерах або водосховищах можна використати більший діаметр. Вибирайте діаметр, виходячи з того, чи важлива для вас точність кидка або надійність. Для ловлі не трофейної риби звичайно досить шнурів діаметрів 0,08 − 0,14 мм.

 

Шнур 1000м 0,16мм (1метр)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 24486

1.00 грн.

У наявності
Шнур 1000м 0,20мм (1метр)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 24487

1.00 грн.

У наявності
Шнур 1000м 0,27мм (1метр)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 25980

1.20 грн.

У наявності
Шнур 1000м 0,35мм (1метр)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 30164

1.20 грн.

У наявності
Шнур 1000м 0,43мм (1метр)
Виробник: Fishing ROI
Модель: 25497

1.45 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 155 (всього 11 сторінок)