• Кошик порожній!

Снасті для зимової риболовлі

Снасті для зимової риболовлі

Кожен любитель підлідної риболовлі з нетерпінням чекає дня, коли водойми схопляться льодом. І до цього моменту ви повинні бути не тільки добре екіпіровані в плані теплого одягу та взуття, але також мати відповідні зимової риболовлі снасті, включаючи спеціальні інструменти та обладнання.

Початківцям подледнікам варто подбати про покупку необхідного спорядження заздалегідь, бо сувора зима не прощає помилок. Всі необхідні зимові снасті для підлідної риболовлі можна купити в інтернет-магазині Рибохват.

Які снасті потрібні

  • Бур. Якщо для пробивання тонкого льоду буде досить пешні, то на товщі крижаного покриття знадобиться льодобур. Сьогодні виробники пропонують різні моделі: ручні, електро- і мотобури. Плюс ручних бурів більш легкий вага та доступна ціна. Хоча і в цій категорії товарів розкид цін у різних виробників досить пристойний.

Якщо не економити та купити дорожчий ручний льодобур, наприклад, фінські шнеки Rapala, Heinola або шведський Mora, ви без праці пробурите багато лунок навіть на товстому льоду. Вироби цих брендів відрізняються довговічністю заточки, відсутністю люфтів в місці кріплення ножів та підвищеною надійністю.

  • Спасалки предмет першої необхідності на ранньому або пізньому льоду. У разі провалу під лід шипи саморятувальника дозволять зачепитися за крайку льоду та втримаються на ній до прибуття допомоги або самостійно вибратися з води.
  • Зимові жерлиці. Знадобляться рибалкам-зимовикам, які віддають перевагу ловити хижака на живу рибку. Жерлиці для зимової риболовлі бувають підлідні та надлідні. Перші відносяться до пасивної ловлі, в їх конструкції немає сигналізатора клювання.

Крім цього вам може знадобитися шумівка для звільнення лунки від крижаної крихти; кивок для лову на мормишку; багорик для вилучення з лунки великої рибини.

Почніть підготовку заздалегідь та погортайте каталог рибальських снастей Рибохват. У нас зібрана вся необхідна для зимової риболовлі екіпірування, яка для зручності пошуку розбита на категорії.

Жерлица ПМ
Виробник: Проф-Монтаж
Модель: 53943

30.00 грн.

У наявності
Жерлица №1 красная
Виробник: Калинин
Модель: 49186

27.00 грн.

У наявності
Жерлица №2 зеленая "Щука"
Виробник: Калинин
Модель: 49187

27.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 334 (всього 23 сторінок)