• Кошик порожній!

Кивки (сторожки)

Кивки (сторожки)

Ця спеціальна снасть служить для візуалізації клювання та додання анімації різної приманки. Спочатку кивки (сторожки) були створені саме для зимової риболовлі, хоча сьогодні це спорядження використовують в різні пори року. Тому на ринку існує багато моделей, кожна з яких розрахована на певний спосіб ловлі та приманку.

У розділі магазина Рибохват ви можете вибрати та купити високочутливі кивки для зимової риболовлі з різних матеріалів:

  • Лавсановий кивок для безмотилкі на мормишку має хорошу стійкість до мінусових температур та високу міцність на вигин. Лавсанові снасті не вимагають догляду, доступні за ціною та довговічні.
  • Металеві сторожки застосовують для риболовлі на значній глибині. Моделі з металу добре сигналізують про клювання, добре переносять низькі температури. Пружинний металевий кивок часто використовується для балансира.
  • Гумові або силіконові моделі є найпростішими та недорогими. Але вони мають істотний недолік погана переносність перепаду температур, внаслідок чого сторожок розтріскується.
  • Комбіновані кивки на зимову вудку. Така снасть є вузькоспеціалізованою та зазвичай використовується більш досвідченими рибалками.

Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору снасті, наші досвідчені консультанти завжди проконсультують вас по кожному товару та допоможуть підібрати оптимальний кивок для зимової вудки.

Кивки "Щорс" Беларусь
Виробник: Ручна робота
Модель: 37168

36.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 280 (всього 19 сторінок)