• Кошик порожній!

Льодобури

Льодобури

Коли ви збираєтеся на підлідну риболовлю, одна з перших снастей, яку потрібно купити це якісний льодобур. Конструкція ручного бура для зимової риболовлі є спіралевидні шток із загостреним кінцем, який приводиться в рух зручною ручкою. Попри те, що конструктивно все ручні бури для льоду схожі, у різних виробників вони відрізняються не тільки ціною, але і іншими характеристиками.

Який бур для льоду купити

  • Матеріал. Більшість льодобурів виготовлені з полегшеної, але міцної нержавіючої сталі. Також у продажу є більш дорогі моделі, виконані з авіаційного дюралюмінію або титану, висока вартість цілком виправдана високою продуктивністю та надійністю.
  • Діаметр ножів льодобуру. Щоб вибрати відповідний розмір, потрібно визначитися з габаритами передбачуваного видобутку. Якщо ви плануєте рибалити на дрібну рибу, буде досить купити льодобур Барнаул з діаметром спіралі 100 мм. Для більшого видобутку вам знадобиться бур з діаметром від 130 мм. При риболовлі на трофейного хижака знадобиться модель з діаметром 150-180 мм.
  • Ціна. Розкид цін на льодобури досить істотний та залежить від виробника. Наприклад, барнаульський льодобур можна купити в Україні в межах 600 грн, а фінські шнеки Rapala і Heinola або шведські Mora коштуватимуть в 3-4 рази дорожче. Однак, багато рибалок воліють не заощаджувати та купити льодобури цих брендів, які відрізняються довговічністю заточування й підвищеною надійністю.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити в Україні як недорогі бури для зимової риболовлі, так і моделі класу люкс. Всі товари, незалежно від цінової категорії, відрізняються відмінною якістю та гарною продуктивністю.

ледобур Rapala 3-115-1000 UR
Виробник: Rapala
Модель: 25642

2 398.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 42 (всього 3 сторінок)