• Кошик порожній!

Жерлиці

Жерлиці

Любителям полювати за хижаком на живу приманку не обійтися без спеціальної снасті жерлиці. Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент жерлиць на щуку, тому новачкові може бути складно вирішити, яку саме жерлицю купити для зимової риболовлі.

Різновиди зимових жерлиць

Кожна снасть складається з трьох частин: основа, котушка та прапорець. При виборі моделі основну увагу слід приділити основі снасті, яка буває трьох видів:

  • Стойка. Моделі на одній нозі застосовуються рибалками не часто, бо для їх установки потрібно, щоб на льоду був сніг. Вони кріпляться в замет та мають достатню висоту, щоб прапорець було видно здалеку.
  • Тринога. Завдяки зручній конструкції, снасть стійко кріпиться на льоду з невеликою кількістю снігу, що не примерзає, добре видно з пристойної відстані.
  • З опорної основи або тарілка. Досить універсальна конструкція, яку можна встановити на будь-який лід: зі сніговим покривом або без нього.

Яку жерлицю краще купити

Триноги мають стійку конструкцію, але залишають лунку відкритою, що в морози доставляє зайвий клопіт. З цієї причини більшість рибалок використовують її у відлигу або по останньому льоду.

Жерлиці стійки також залишають лунку відкритою. Крім цього, при відсутності снігу на льоду доведеться бурити додатковий отвір і вморожувати в нього стійку.

Перевагою жерлиці тарілки є те, що встановлена ​​на лунку, вона дозволяє деякий час уберегти її від замерзання. Єдиний мінус тарілки - вона нижча, тому менш помітна здалеку.

Який варіант вибрати вирішувати вам. В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити відмінні варіанти оснащених жерлиць за доступною ціною. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, наші консультанти детально розкажуть про кожен товар та допоможуть підібрати оптимальний варіант.

Жерлица (щука)
Виробник: Харьков
Модель: 37572

30.00 грн.

У наявності
Жерлица ПМ
Виробник: Проф-Монтаж
Модель: 53943

35.00 грн.

У наявності
Жерлица №1 красная
Виробник: Калинин
Модель: 49186

30.00 грн.

У наявності
Жерлица №1 оснащенная
Виробник: Калинин
Модель: 58336

42.00 грн.

У наявності
Жерлица №2 зеленая "Щука"
Виробник: Калинин
Модель: 49187

30.00 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 29 (всього 2 сторінок)