• Кошик порожній!

Розкладачки туристичні

Розкладачки туристичні

Вирушаючи на багатоденну риболовлю, кожен рибалка, що себе поважає повинен подбати про комфортний відпочинок, адже затерплі вранці м'язи або біль в попереку навряд чи посприяють хорошій реакції на клювання. Для цього варто купити якісну розкладачку для риболовлі.

Зазвичай такою похідною меблюю користуються карпятники, які виїжджають на багатоденну сесію, або любителі зимової риболовлі. Але туристична розкладачка знадобиться будь-якому рибалці. Габарити дозволяють встановити її в намет або під навіс.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете підібрати та купити розкладачку, яка підходить під ваш бюджет та вимоги:

  • Універсальні розкладачки для кемпінгу є класичний варіант розкладається похідному ліжку без додаткових пристосувань.
  • Коропові розкладачки моделі підвищеного комфорту, які мають м'який матрац та додаткові регулювання: змінює висота ніжок, кут нахилу верхньої й нижньої частини та ін. Деякі моделі можна трансформувати в коропове крісло.

За кількістю опор найпопулярнішим варіантом є триколісні моделі, хоча є похідні ліжка з великою кількістю опор. Максимально допустиме навантаження завжди вказується в описі до моделі. Цей показник особливо важливий, якщо ви підбираєте розкладачку для зимової риболовлі в Україні. В цьому випадку потрібно також врахувати вагу та габарити зимового одягу.

Якщо виникнуть проблеми з вибором, наші консультанти завжди готові надати професійну пораду.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)