• Кошик порожній!

Спиннинг Favorite X1C 602H 1.83m 12-36g Ex.Fast casting

Модель: 50248

Ціна
1 330.00 грн.
У наявності
Виробник:
Спиннинг Х1 Casting - функціональна серія вудилищ для вибагливих рибалок, які цінують в першу чергу високі характеристики снасті і її надійність. Швидкий, легкий і високо чутливий бланк вудилища не поступається за своїми характеристиками більш дорогим аналогам. При цьому бланки посилені використанням препрегів з різним напрямком волокон та спеціальної карбонової обмотки в комлевої частини. Вудлище розроблено в першу чергу для лову твічингом і джигом, природно це не заважає використовувати його для класичних оберталок і коливалок. Прості елементи дизайну Х1 Casting дозволили зробити вудилище доступним за ціною. При своїй простоті, досить ергономічна рукоятка зручно розташовується в руці, а сучасні кільця розставлені відповідно до KR-концепцією.


Спінінг Favorite X1 Casting - функціональна серія кастингових вудилищ для вимогливих рибалок, які цінують в першу чергу високі характеристики снасті і її надійність. Швидкий, легкий і високо чутливий бланк вудилища не поступається за своїми характеристиками більш дорогим аналогам. При цьому бланки посилені використанням препрегів з різним напрямком волокон та спеціальної карбонової обмоткою в комлевої частини. Вудлище розроблено в першу чергу для лову твичингом і джигом, природно це не заважає використовувати його для класичних вертушок і колебалок. Прості елементи дизайну дозволили зробити спінінг Favorite X1 Casting доступним за ціною. При своїй простоті, досить ергономічна рукоятка і зручно розташовується в руці, а сучасні кільця розставлені відповідно до KR-концепцією.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Схожі товари
Спиннинг Fishing ROI XT-ONE 3-15g 2.40m
Виробник: Fishing ROI
Модель: 50554

597.00 грн.

У наявності
WizardДанная серия включает в себя два удилища с тестом 0,5-5гр и представлена в двух длинах 2,2 и 2,4 м., которые идеально подойдут для любителей миниатюрных приманок. Спиннинг в длине 2.4м подойдет для береговой ловли на водохранилищах и больших озерах, в длине 2.2м, для ловли с лодки, а также для..
Спиннинг Fishing ROI Viper 2.40m 20-40g
Виробник: Fishing ROI
Модель: 50798

853.00 грн.

У наявності
ViperСпиннинг Fishing ROI Viper 2.70m 20-40g, относится к серии спиннинговых удилищ представленных на рынке 7ю моделями длиной от 1.85 до 2.7 м в наиболее востребованных тестовых диапазонах (по приманкам). Это уникальная группа моделей, не превышающая по стоимости бюджетные аналоги именитых брендов,..
Спиннинг Select Nitro NTR-662MH 1.98m 7-28g Fast
Виробник: Select
Модель: 50885

972.00 грн.

У наявності
Если вам нравится ловить на микроджиг или просто хотите освоить этот стиль ловли, ощутив все нюансы и тонкости процесса, и при этом не покупая дорогие снасти, то серия спиннингов Spark для этого идеально подойдет. Современный стильный дизайн, удобная разнесенная рукоятка и отличные рабочие характери..