• Кошик порожній!

Газові горілки

Газові горілки

Похідна міні пальник є незамінним спорядженням будь-якого рибалки, який любить зимову ловлю або часто вирушає на риболовлю на кілька днів. Безумовно, в поході можна розвести багаття, але значно зручніше мати під рукою компактну газовий туристичний пальник, на якій можна швидко закип'ятити воду для чаю, розігріти консерви та навіть зварити повноцінний обід.

Величезний плюс ручного газового пальника малий розмір та вага. Вибираючи модель, потрібно звертати увагу на потужність. Для готування на 1-2 чоловік підійдуть моделі потужністю до 1500 Вт, а для компанії 4-6 осіб краще купити пальник з розкладними лапками конфорки потужністю понад 2500 Вт.

Де краще купити газові пальники в Україні

На нашому сайті представлені туристичні пальники двох конструкцій: похідна газовий пальник без шланга (пряме під'єднання до балона) або зі шлангом. Плюс другої конструкції в тому, що до шланга можна підібрати перехідник, що дозволить підключати балони різного типу. Зазвичай такі пристрої більш стійкі та мають більший діаметр конфорки, що дозволить готувати їжу на велику компанію. Також газовий пальник зі шлангом дуже зручна на зимовій риболовлі, коли в умовах низьких температур газ з балона виходить неохоче. Конструкція дозволяє помістити балон в спальний мішок або просто перевернути, щоб паливо стікало в шланг, а там розширювалося до газоподібного стану.

Для підлідної ловлі краще купити газовий пальник на балончик п’єзоподжигом та вітрозахистом. Якщо ви плануєте рибалити в наметі, можна обмежитися моделлю без захисту від вітру.

Газовий різак з п'єзопідпалом Tramp Rock..
Газовий різак з п'єзопідпалом Tramp Spar..
Горелка 8807 Rudyy
Виробник: Rudyy
Модель: 47577

121.50 грн.

Товар проданий
Показано з 1 по 15 з 26 (всього 2 сторінок)