• Кошик порожній!

Силіконові приманки

Силіконові приманки

Силіконова приманка - це гарантія високого клювання при ловлі на спінінг. Досвідчені рибалки стверджують, що навіть дуже хитрий і обережний хижак не може проплисти повз таку снасть.
Купити силікон для риболовлі по вашому бюджету допоможе інтернет-магазин Рибохват. У каталозі представлені близько 5000 одиниць товару відомих виробників і особливе місце займають силіконові приманки українського виробництва
Intech і FishUP. У нас ви можете купити плаваючі або тонучі силіконові приманки на щуку, окуня, судака або іншого хижака.

Класифікація силікону

Види

Головне завдання силікону - імітувати зовні і поведінкою природний корм хижої риби. Тому силіконові приманки, що випускаються, зовні схожі на різні живі організми. Деякі види не мають своїх живих аналогів, але їх форма є привабливою для хижака.

Найпопулярніші види силіконових приманок :

  • Віброхвости. За формою схожі з маленькою рибкою. Назву дістали із-за наявності в задній частині своєрідного хвостика, розташованого перпендикулярно до тіла. Віброхвіст має власну гру. Найчастіше застосовується в джизі, тролінгу дроп-шоті, каролінському оснащенні.
  • Твістер. Мають форму гладких або ребристих личинок. Застосовуються в джиг-спінінгу, дроп-шоті, каролінському, московському оснащенню.
  • Черв'яки. Мають гладке або ребристе тільце з різною мірою плавучості. Використовуються в техаському, каролінському оснащенні, дроп-шоті, спліт-шоті. Цей вид силікону застосовують на окуня, щуку, судака.
  • Жаби. Силіконові жаби мають власну активну гру і застосовуються для риболовлі на дрібній воді або в сильно зарослих водоймах.
  • П'явки. В цілому це пасивна приманка. Проте є моделі, в яких хвіст має спеціальну мембрану, яка робить п'явку дещо активніше. На силіконових п'явок переважно ловлять окуня і судака.
  • Рачки. При зануренні на дно, рачки піднімають клішні, чому снасть нагадує обороняючого раку. Застосовуються в дроп-шоті, ловлі на джиг-головки, шарнірні грузила. Рачки - це уловисті силіконові приманки на щуку і окунь.
  • Кальмари. Також називаються т'юби. Хороша приманка на пасивну хижу рибу.
  • Ящірки. Використовуються в каролінському, техаському оснащенні, дроп-шоті при ловлі окуня і судака.

Останнім часом популярні гібридні силіконові приманки, що представляють симбіоз декількох видів силікону.

Розмір силіконової наживки

Оптимальним розміром вважається 8-10 см Для літа варто вибирати силікон розміром до 7-ми см Професіонали і досвідчені рибалки можуть купити силіконову приманку розміром 5 см

Вибір кольору

У продажу є силікон різного кольору, який підбирається з урахуванням глибини водойми, прозорості води і часу доби. Чим глибше водойма і гірше видимість, тим яскравішим має бути силікон.

Анімація силіконової приманки

Щоб риба узяла наживку, рибалці часто доводиться її спокушати грою. Деякі види силікону, такі як віброхвости і твистери, мають власну виражену анімацію. Інші види приманок, такі як черв'яки, кальмари, п'явки, рибалці треба імітувати самостійно.

Різновиди гуми по їстівності

Неїстівний силікон коштує дешевше, тому його гущавині використовують в сильно закоряженних водоймах і на сильній течії, коли велика вірогідність обриву приманки. Їстівний силікон, просочений аттрактантом, виготовлений з урахуванням гастрономічних переваг кожного виду риби, тому мають гарантовано високий улов за будь-яких умов ловлі.

Показано з 1 по 15 з 6271 (всього 419 сторінок)