• Кошик порожній!

Силіконові приманки Gambler

Американська компанія Gambler Lures більше 20-ти років випускає найпопулярніші в США силіконові приманки. Українським рибалкам силікон Гамблер відомий не так давно, але вже встиг отримати безліч позитивних відгуків. Їстівна гума цього бренду відрізняється незмінно високою якістю, уловистістю та цілком прийнятною ціною. Вона виготовлена ​​з пружного та міцного матеріалу, здатного витримати безліч клювань.

Серед принад цього бренду переважають віброхвости, які мають особливе виконання: посередині тулуб є своєрідна «талія», що розділяє його на дві частини. Завдяки такій конструкції силікон Gambler показує цікавушу високочастотну гру, ніж традиційні аналоги.

Більшість моделей м'яких приманок цієї марки розраховані на використання як офсетних гачків, так і двійників. Для монтажу гачків на силіконі Gambler зроблені спеціальні пази, які також покращують їх незачипляємість, що істотно розширює сферу застосування силікону.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити в Україні найпопулярніші серії силікону Гамблер. Великий вибір форм, розмірів та кольорів м'яких їстівних приманок дозволить підібрати варіант для певних умов ловлі.

Показано з 1 по 15 з 152 (всього 11 сторінок)