• Кошик порожній!

Коробки

Коробки

У кожного рибалки з роками набирається достатня кількість приманок та дрібних снастей. Часом, щоб знайди потрібний воблер, блешню або гачок, доводиться витратити багато часу, перериваючи весь рибальський арсенал. Щоб всі потрібні аксесуари перебували в повному порядку, а їх пошук займав мінімум часу, кожному рибалці варто придбати спеціальну коробку для снастей.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити різноманітні рибальські органайзери: коробку для воблерів, блешень, мормишок, їстівної гуми, живої наживки.

У нашому каталозі представлені коробки для риболовлі:

  • Коробки для мормишок мають різні розміри та конфігурацію: пластикові органайзера з окремими осередками, органайзер з м'якою підкладкою та прорізами, за які зручно чіпляються гачки мормишок.
  • Коробки для воблерів та блешень. Пластикові моделі з безліччю осередків різного розміру дозволяють впорядкувати снасті по виду, розміру і призначенню, що істотно полегшує пошук потрібної приманки.
  • Коробки для живих приманок: мотиля, опаришів, черв'яків або насадок рослинного походження. Зазвичай це ємність з одним відділенням. Спеціальний пластик не має сторонніх запахів, які можуть вплинути на смак та запах приманки та зробити її непривабливим для риби.
  • Коробки для силіконових принад. Різні види силіконових принад повинні зберігатися окремо за видами: їстівні / неїстівні, за кольором (щоб не фарбувати один одного). Бо деякі види силікону мають у своєму складі активні реагенти, пластик органайзерів розрахований на такі «навантаження».
  • Універсальні рибальські органайзери мають відділення для будь-яких видів приманок та рибальської оснастки.
  • Компактні поясні рибальські коробки допоможуть зручно тримати під рукою всі необхідні аксесуари.

Представлені на сайті коробки для рибальських снастей мають різні габаритита кількість внутрішніх осередків, що дозволить кожному рибалці вибрати модель, яка підходить його потребам.
 

227911 Набор коробок для червей Aquatech-Plastics
Виробник: Aquatech-Plastics
Модель: 13434

44.00 грн.

У наявності
— набор состоит из 3-х вложенных друг в ..
Показано з 1 по 15 з 241 (всього 17 сторінок)