• Кошик порожній!

Сигналізатори клювання

Сигналізатори клювання

Сигналізатори клювання пройшли довгий шлях від простого дзвіночка до сучасних технологічних пристроїв, які повідомляють про захоплення рибою наживки на пейджер. Такі пристрої дозволяють рибалкам залишати свої вудлища для виконання інших завдань, не боячись пропустити клювання пристрій вчасно повідомить рибалці про те, що риба клюнула на приманку.

Різновиди сигналізаторів для риболовлі

Всі пристрої в залежності від характеру подається сигналу діляться на кілька категорій:

  • Звукові. Повідомляють про захоплення наживки звуком, добре чутним на відстані. Найпростішими є дзвіночок для риболовлі, дзвіночки (яйця).
  • Візуальні. Сповіщають про клювання добре видним рухом або світлом. У цю категорію входять: квівертіпи для фідерного вудилища, бічні кивки, маятники, свінгери, світлові сигналізатори клювання (світлячки).
  • Комбіновані. Деякі механічні сигналізатори клювання та сучасні електронні моделі поєднують обидва способи оповіщення.

Попри те, що електронні пристрої коштують дорожче, професійні рибалки воліють купити саме такий сигналізатор клювання для фідера та коропового лову. Він не тільки чуйно реагує на найменші рухи снастей, але також може розпізнати справжню клювання від помилкової.

Якщо ви новачок та сумніваєтеся, який пристрій коштує придбати, наші досвідчені консультанти готові допомогти з вибором. В інтернет-магазині Рибохват ви зможете купити будь-який різновид сигналізатора для риболовлі світлячок, свінгер, електронні сигналізатори клювання з пейджером та звичайні від кращих виробників рибальських снастей.

Быстросъёмники Fishing ROI QR01
Виробник: Fishing ROI
Модель: 20667

109.00 грн.

У наявності
Быстросъемный адаптер "Fishing ROI QR01..
Показано з 1 по 15 з 103 (всього 7 сторінок)