• Кошик порожній!

добавка Конопля в зернах, FishDream

Модель: 50439

Ціна
125.00 грн.
У наявності
Виробник:
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Схожі товари
Зерновые смеси GrainMix Желтый горох
Виробник: GrainMix
Модель: 52214

37.00 грн.

У наявності
Компания GrainMix, поставила во главу угла безукоризненное качество и нестандартный подход. Основной идеей послужило создание зерновых смесей без консервантов, что даёт возможность рыбаку использовать натуральный запах и вкус зерновых компонентов, таких какими их задумала сама природа. Высокотехноло..
Кукуруза ROBIN "Ананас" 200мл. ж/б
Виробник: ROBIN
Модель: 52874

26.00 грн.

У наявності
Кукурудза Робін консервована з цілих зерен зі смаком Ананасу – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Використовується в якості самостійної насадки або в поєднанні з бойлами, п..
Кукуруза ROBIN "Конопля" 200мл. ж/б
Виробник: ROBIN
Модель: 52877

26.00 грн.

У наявності
Кукурудза Робін консервована з цілих зерен зі смаком Конопель – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Використовується в якості самостійної насадки або в поєднанні з бойлами, ..
Кукуруза ROBIN "Мед" 200мл. ж/б
Виробник: ROBIN
Модель: 52876

26.00 грн.

У наявності
Кукурудза Робін консервована з цілих зерен зі смаком Меду – виготовляється безпосередньо в банках, зерна проходять спеціальну термічну обробку, що забезечує максимальне збереження поживних властивостей та аромату продукту. Використовується в якості самостійної насадки або в поєднанні з бойлами, пеле..