• Кошик порожній!

Блешні для спінінга

Блешні застосовуються для ловлі на спінінг у будь-яку пору року. Досвідчені рибалки знають, що успіх риболовлі багато в чому залежить від того, яку приманку вибрати для мілководдя або глибини, ясної або похмурої погоди. Так, блешня на щуку восени буде абсолютно інша, чим зимова. Тому у кожного рибалки є в запасі декілька різновидів приманок для різних умов ловлі.

Якщо ви уперше збираєте набір блешень для спінінгіста початківця, спершу варто розібратися, які види блешень існують.

Класифікація

Блешні виготовляють із сталі, латуні, міді. Деякі моделі розфарбовують фарбою для надання їм реалістичнішого виду. Моделі класифікуються за декількома параметрами, і перший з них - сезонність застосування. Літні приманки мають горизонтальний рух у воді, а зимові - вертикальне.

За типом гри риболовецькі блешні для спінінга бувають:

  • Коливні .Мають форму увігнутої пластини, яка у воді створює амплітудні низькочастотні коливання. Ця далекобійна блешня відмінно працює на щуку.
  • Обертові. Мають в конструкції пелюстку, яка у воді починає обертатися, чим притягає рибу. Така блешня дуже уловиста на окуня.

Різновиди моделей

  • Пілкери. Мають довгасте тіло круглої або тригранної форми. Ця приманка застосовується для ловлі в схил судака, щуки, окуня.
  • Кастмастер. Є різновидом самим далекобійним різновидом пілкера зі своєю неповторною грою. Ця блешня є відмінною приманкою на жереха.
  • Девон. Далекобійні і частенько важкі приманки з пропелером, які вимагають швидкої проводки. Приманка спеціалізується на окуня, жереха.
  • Цикади (блейдбети). Приманки-леза, які при проводці видають вібрацію і певний шум. Блешня добре працює на судака, щуку, окуня.

У інтернет-магазині Рибохват ви можете купити усі перераховані різновиди блешень. Якщо вибір приманки викликає у вас утруднення, наші співробітники допоможуть підібрати відповідний варіант під необхідні умови риболовлі.

 

Блесна "Десенка" №1+
Виробник: Ручна робота
Модель: 38175

75.00 грн.

У наявності
Классная рабочая вертушка, ее фишка в то..
Показано з 1 по 15 з 971 (всього 65 сторінок)