• Кошик порожній!

Мормишки

Мормишки

Ця штучна приманка конструктивно являє собою невеликий грузик з закріпленим в нього гачком. Ці приманки можуть використовуватися в будь-який сезон, але найчастіше їх використовують для підлідної ловлі. Різноманітність форм, розмірів та кольорів може поставити в глухий кут початківця рибалки. Тому, щоб купити хорошу мормишку для зимової риболовлі, варто розібратися, за якими параметрами варто здійснювати вибір.

Різновиди зимових мормишек

За способом лову поділяються на два види:

  • Мормишки з насадкою використовуються тоді, коли риба не особливо активна. Принади цієї групи мають дві форми: дробинки або краплі, які можуть бути виготовлені зі свинцю або вольфраму. Вольфрамові мормишки є найпопулярнішими. Вони мають малі габарити та пристойну вагу, тому їх використовують на глибоководні та сильній течії.
  • Безнасадкові мормишки (безмотилкі) призначені для активної риболовлі без наживки. У цьому способі лову дуже важлива гра самої приманки та різні «прикраси», що привертають своїм виглядом рибу. Крім цього безмотильні мормишки відрізняються кількістю гачків, яких може бути від 1 до 4.

Яку приманку купити на певну рибу

  • Мормишки на окуня. Для риболовлі з насадкою підбираються приманки середнього розміру. Кращі безмотильні моделі - уралки, мураха, коза, чортик та ін.
  • Мормишки на плотву. Можна використовувати з насадкою або без. Підійдуть моделі невеликого розміру з одним гачком.
  • Мормишки на ляща. Для риболовлі з насадкою краще підбирати великі моделі, а безмотилкі, навпаки, не повинні бути великими.
  • Мормишки на коропа. Найкращими вважаються дробинки, на які насаджений мотиль.
  • Мормишки на карася. Повинні бути не більше 2-3 мм і мати вагу, що дозволяє приманці швидко занурюватися на дно.

Вибір приманки також залежить від погоди, характеру водойми, його глибина та рельєфу. Тому досвідчені рибалки мають у своєму арсеналі різноманітні за формою, розміром, вагою та кольором варіанти. Початківцю рибалці в Україні можна для початку купити набір мормишек щоб перевірити кожен вид на ділі.

Якщо вибір снастей викликає у вас труднощі, досвідчені консультанти магазину Рибохват всього готові прийти на допомогу допомогти зорієнтуватися у величезному асортименті цих зимових приманок.

Вольфр. морм. 8241
Виробник: Salmo
Модель: 3307

30.03 грн.

У наявності
Показано з 1 по 15 з 1126 (всього 76 сторінок)