• Кошик порожній!

Бокоплави Firefish

Багато рибалки вважають бокоплав виключно зимовою приманкою. Але цю блешню можна застосовувати цілий рік для стрімкої ловлі з човна великого хижака: судака, окуня, щуки, форелі. Свою назву приманка отримала завдяки особливій конструкції: тіло має сплощенну форму з бочками різної товщини, через це в воді бокоплав злегка завалюється на бік, створюючи хаотичні рухи пораненої рибки. Роль стабілізатора виконує упаяний у хвостову частину трійник та пензлик з вовни.

В інтернет-магазині Рибохват ви можете купити уловисті бокоплави українського виробника Firefish, виконані вручну. Представлені на сайті приманки оснащені гачками Kumho, мають різне забарвлення та вагу, завдяки чому кожен рибалка зможе без проблем підібрати модель для певних умов ловлі.

Для риболовлі на великій глибині ви можете купити яскраві флуоресцентні бокоплави Фаєр Фіш, окунь віддає перевагу сріблястим та мідним кольорам, а судак - світлим відтінкам. Всі принади цього бренду пройшли тестування на різних водоймах, тому ви можете бути впевнені в їх відмінній якості та високої уловистості.

Показано з 1 по 15 з 38 (всього 3 сторінок)