• Кошик порожній!

Шнур плетеный YGK G-Soul EGI Metal 180m (0.8 (14lb / 6.35kg

Модель: 37817

Ціна
796.00 грн.
У наявності
Виробник:
YGK
Шнур YGK G-Soul EGI Metal - новинка від японської компанії YGK. Збільшена зносостійкість і витривалість є незаперечними плюсами даного шнура. Як випливає з назви, YGK G-Soul EGI Metal, розроблявся для лову кальмара, тобто застосування в найнесприятливіших умовах - в ракушняку, каменях. На відміну від класичного YGK G-Soul, він в півтора рази міцніше, а за рахунок спеціального покриття більш захищений від абразивів. Для більшої інформативності, відрізки плетінки фарбують в три кольори, тим самим даючи можливість визначити дальність закидання і глибину точки. Шнур фарбують високоякісною фарбою, яка протягом довгого часу буде триматися без втрати насиченості.
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Схожі товари

796.00 грн.

У наявності
Шнур YGK G-Soul EGI Metal - новинка від японської компанії YGK. Збільшена зносостійкість і витривалість є незаперечними плюсами даного шнура. Як випливає з назви, YGK G-Soul EGI Metal, розроблявся для лову кальмара, тобто застосування в найнесприятливіших умовах - в ракушняку, каменях. На відміну ві..

1310.00 грн.

У наявності
Шнур YGK G-Soul X4 Upgrade – четырехжильная вариация x8 Upgrade, модель позиционируется производителем как универсальная, подходящая для снастей любого назначения - твичинг, джиг, ловля на блесны, ультралайт, троллинг или фидер. При равных показателях разрывной нагрузки и одинаковом параметре плотно..