• Кошик порожній!

Прикормки

Прикормки

Наживки і корма для риболовлі

Однією із складових успішної риболовлі є підгодівля для риби. Головне завдання її використання - притягнути на бажану ділянку водойми рибу, розігріти апетит і спровокувати клювання.
 
Існує думка, що між домашнім і магазинним прикормом немає різниці. Але досвідчені рибалки стверджують, що спеціальні підгодівлі, адаптовані під певний вид риби ефективніше стимулюють її на клювання, оскільки містять в складі улюблені смаки певного виду риби
У нашому інтернет-магазині ви можете купити підгодівлі, наживку для риболовлі застосування, що відрізняються простотою, і ефективністю.

Як правильно вибрати підгодівлю

Прикорм підбирається з урахуванням наступних чинників:

  •   різновид риби;
  •   вид і глибина водойми;
  •   пора року;
  •   погодні умови;
  •   температура води та ін.

Також існують універсальні підгодівлі, які діють однаково добре за різних умов.

Ефективні види підгодівлі

Бойли

Застосовуються для ловлі коропа, сазана, карася. По мірі плавучості розділяють ті, що тонуть (донні) і плаваючі (pop - up) бойли. Окремим видом є ті, що порошать або розчинні бойлы, які містять багато аттракантов, що робить їх ідеальною приманкою.

Пеллетс

Пеллетс (pellets)   - це пресована приманка у вигляді гранул. Має високу поживну цінність за рахунок змісту білку, вітамінів, мінералів і вважається однією з самих уловистих приманок на коропа. Розрізняють підгодовувальний і насадний пеллетс. Останній має щільнішу структуру.

Технопланктон

Технопланктон - це порошкова підгодівля, яка спресована у вигляді барильця з отвором для її зручного кріплення до оснащення. Прикорм придумали рибалки Британії для ловлі товстолобика. Окрім ловлі товстолоба, фахівці рекомендують купити технопланктон для донної приманки великого коропа, ляща, карася, ліня.

Технопланктон можна використати як підгодівлю і приманку одночасно. До складу входять смакові риби речовини, а також різні ароматизатори, що будять апетит.

Де купити якісну підгодівлю для риболовлі

У інтернет-магазині Рибохват ви зможете купити бойли, пеллетс і технопланктон з різноманітними ароматами, зернові підгодівлі, макуху, а також добавки для любительської або спортивної риболовлі.
Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, зв'яжіться з нами і повідомте, яку саме рибу ви плануєте ловити і яким способом. Наші консультанти підкажуть кращий варіант підгодівлі, здатної притягнути навіть найвимогливіших мешканців українських водойм.

 


 

Сухая кровь — это привлекающий компоне..
Активатор клёва G.Stream Красный червь 70г
Виробник: G.Stream
Модель: 55201

18.00 грн.

У наявності
Активатор клёва «G.Stream» Красный червь..
Активатор клёва G.Stream KRILL 70г
Виробник: G.Stream
Модель: 56438

18.00 грн.

У наявності
Активатор клёва «G.Stream» черный чеснок..
Активатор клёва G.Stream Черный чеснок 70г
Виробник: G.Stream
Модель: 55202

18.00 грн.

У наявності
Активатор клёва «G.Stream» черный чеснок..
Бойлы Brain Pop-Up F1 Craw Fish (речной рак) 10 mm 20 g
Виробник: Brain
Модель: 34337

89.00 грн.

У наявності
Бойлы ТМ Brain fishing - это высокопитат..
Бойлы Brain Pop-Up F1 Craw Fish (речной рак) 12 mm 15 g
Виробник: Brain
Модель: 45249

89.00 грн.

У наявності
Бойлы ТМ Brain fishing - это высокопитат..
Показано з 1 по 15 з 818 (всього 55 сторінок)