• Кошик порожній!

Гачки Metsui

Рибальські гачки є найважливішим елементом оснастки, від якості яких багато в чому залежить успішність риболовлі та кількість справді вартісних трофеїв. Якщо ви шукаєте висококласні та надійні гачки, продукція південнокорейського бренду Metsui заслуговує на увагу.

Рибальські гачки Міцуї виготовляються на високотехнологічному японському обладнанні з суворою перевіркою якості на кожному етапі виробництва. Матеріалом служить вуглецева сталь, вміст вуглецю в якій строго контролюється. Після відпливу вироби піддаються загартуванню в спеціальних печах, завдяки чому гачки Metsui виходять дійсно міцні та стійкі до перенавантаження. Для максимальної гостроти рибальські гачки Метсуі проходять хімічну заточку, після чого сталь покривається сучасним антикорозійним покриттям. Це спрощує зберігання виробів і продовжує термін їх служби.

На сьогодні каталог Metsui налічує понад 25 моделей рибальських гачків, найпопулярніші з яких ви можете купити в інтернет-магазині Рибохват. Широка розмірна сітка та доступна ціна дозволять кожному рибалці купити гачки Метсуі з запасом різноманітних моделей для різних умов риболовлі.

Одинарный крючок Metsui Aji любим поклон..
РЫБОЛОВНЫЕ КРЮЧКИ МЕЦУИ БАЙТ ХОЛДЕР ЧЕРН..
РЫБОЛОВНЫЕ КРЮЧКИ МЕЦУИ БАЙТ ХОЛДЕР ЧЕРН..
Показано з 1 по 15 з 177 (всього 12 сторінок)